Šip.deník.cz

Jarek Šimek: Prý parazituji na Ivetě Bartošové, to mě uráží!

Talentovaný skladatel Jarek Šimek
Talentovaný skladatel Jarek Šimek
Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Poslední dny se jméno Jarek Šimek (36) skloňuje vmédiích ve všech pádech, ato díky tomu, že se stal novým hudebním producentem Ivety Bartošové. Vrozhovoru pro Šíp prozradil střípky ze spolupráce se známou zpěvačkou, okteré se snad poprvé píše vsouvislosti shudbou ane alkoholem, drogami či jejími „divokými“ vztahy smuži…

Jarku, jak jste se sIvetou dali dohromady aco ji vedlo ktomu, že se rozhodla pasovat právě vás na hudebního producenta?

SIvetou se známe dlouho. Už od puberty jsem ji měl velice rád amým klukovským snem bylo jednou sní spolupracovat. SIvetou jsme si ale řekli, že musíme počkat. Tehdy, ještě coby zednickému učni, se mi všichni smáli, aprohlásili mě za snílka ablázna, ale já jsem vto moc věřil aono se mi to teď opravdu splnilo.

Jak kté spolupráci ale došlo?

Iveta si poslechla demosnímky, které jsem jí poslal, abyla jimi údajně tak nadšená, že se rozhodla okamžitě pro spolupráci. Bylo to její rozhodnutí ajá jsem tím byl potěšen.

To je pozitivní, zaregistroval jste ale kritiku anegativní reakce lidí třeba na internetu?

Ano, od zlých nepřejících jazyků, kteří se vyjadřují, že jsem parazit, který se hodlá přiživit na cizí slávě. To mě velice uráží!

Iveta Bartošová se cítí zase šťastná.

Proč ale lidé prakticky nic zvaší tvorby neznají?

VČechách se již dlouho nepokouším prosadit, působím spíše vzahraničí, na Východě. Jako zpěvák jezdím na prestižní hudební festivaly. Získal jsem např. první místo na festivalu Amberstar Riga – Stockholm nebo Cenu poroty na Carpathia festivalu vPolsku. Hodnotili mne také ruské hvězdy showbyznysu aprostřednictvím satelitních aceloplošných televizí idiváci mnoha států, větších než je naše malá ČR.

Složil jste píseň snázvem Heja heja apo dlouhé době se oIvetě zase píše jako ozpěvačce. Co říkáte na kritiky avůbec na celý ten humbuk kolem vás aIvety?

Nejsem padlý na hlavu avelmi jsem si uvědomoval, že naše spojení bude doma samozřejmě „po zásluze potrestáno“ ajak se patří pranýřováno. Iveta je často nazývána bulvární ikonou amně nemohou odpustit páté místo ve Slavíku, oněž se tehdy zasloužil můj manažer, který chtěl za každou cenu co nejdříve vrátit investice, jež do mě vložil. Já své písničky vždy píši tak, jak je cítím asnažím se vnich zachytit sám sebe, své pocity aprožitky. Jinak tomu nebylo ani uIvety. Píseň „Heja heja“ si vybrala sama Iveta apřála si, aby ten text byl právě takový, jaký je – otom, co momentálně prožívá.

Skladatel s kamarádem Felixem Slováčkem

Ajak vnímáte rozvod Ivety?

Nestarám se ojejí soukromí anikdy se ani starat nebudu. Iveta, akdo ji zná, mi to potvrdí, má svou hlavu avše bylo jen ajen její rozhodnutí. Jsem vpozici hudebního producenta. Mne zajímá jen hudební stránka ato, co Iveta předvádí za mikrofonem. Tam má práce začíná akončí. Mrzí mě, že si Jirka Pomeje spojuje jejich odloučení se mnou. Jirka je kamarád aPavla Páska považuji za fér chlapa. Atedy mi nepřísluší rozebírat ajakkoliv se míchat do jejich věcí manželských aosobních.

Často jste viděn sIvetou, jak ji doprovázíte atrávíte sní hodně času. Není to na hudebního producenta poněkud podezřelé?

Ano to je pravda, ale pracuji nestandardním způsobem. Velice mi záleží na tom, aby se vždy člověk, pro kterého píši nebo sním pracuji, sám podílel na realizaci díla, které on bude prezentovat lidem. Pokud on sám nedokáže psát písně či se vyjádřit vtextech, je pro mě důležité toho člověka osobně poznat.

V tomto studiu, v pokoji garsonky, kde se nechal Jarek vyfotit s Evou Pilarovou, natočila Iveta svou písničku Heja heja

Je tomu opravdu tak, že se Iveta „dala zase dohromady“ amyslí na svůj návrat? Objevují se názory, že zase pije…

Jsem moc rád, že je Iveta vpohodě ana tom se odráží ijejí výsledky. Když jsme natáčeli „Heja heja“ ve studiu, stála za mikrofonem vedle mne ajá ji držel stále za ruku adodával ji energii asílu, kterou mi Iveta nyní vrací, ato je nádherný pocit. Brečela štestím, když natočila po dlouhé době opět novou písničku. Váží si nového týmu lidí, kteří jí pomáhají vše zvládnout, aváží si také své práce. Co se týká alkoholu, už několikrát jsem řekl, že to je nesmysl.

Protože pochopitelně neděláte zadarmo, jak vás Iveta platí, prozradíte, kolik si vyděláte?

To je čistě na naší dohodě, aktomu se vůbec vyjadřovat nebudu.

Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů