Šíp.deník.cz

Jaro Slávik po letech ukázal manželku: I přes skandály k sobě stále hoří láskou

4 fotografií 4
Jaro Slávik s manželkou
Jaro Slávik s manželkou
Zdroj: FTV Prima
Marta Jandová vzala kamaráda Robina Sobka. Paní Colombovou vytáhl ven i Honza Dědek. Jak se mužům podaří plnit náročné úkoly?
Sdílej článek:

Jaro Slávik je dobře známou osobností televizní zábavy, jeho manželka Andrea Schmidtová ale kamery rozhodně nevyhledává. Společně je na veřejnosti již dlouho nikdo nespatřil, to se teď ale zásadně změnilo. Jaro totiž s manželkou vystoupil v pořadu Můj muž to dokáže. 

Ve čtvrtém díle show Můj muž to dokáže budou o sto tisíc korun bojovat Honza Dědek s partnerkou Terezou Cibulkovou, slovenský houslový virtuos Ondrej Kandráč s manželkou Erikou, zpěvačka Marta Jandová s kamarádem Robinem Sobkem a také Jaro Slávik se svou manželkou Andreou Schmidtovou. 

Zdroj: FTV Prima

Láska i po letech

Manželka Jara Slávika pozornost médií moc nevyhledává, a tak se společenským akcím a kamerám spíše straní. Právě proto ji veřejnost po boku slovenské hvězdy již několik let neviděla. Tentokrát ale budou mít diváci si Slávikovu „paní Colombovou” pořádně prohlédnout. A že je na co koukat! Krásná brunetka navíc s manželem v primáckém pořadu ukážou, jak moc se i po letech manželství stále milují. Během jednoho z úkolů se Slávik dokonce Andree vyzná ze svých citů. 

Zdroj: FTV Prima

Překonali spolu mnoho

Podle webu zeny.iprima.cz se Slávik se svou manželkou seznámil již během studií na střední škole. Krátce na to začali tvořit pár a pak se vzali. Jejich manželství ale nebylo vždy úplně růžové. 

Velkou ránu utrpělo například ve chvíli, kdy Slávika dohnala jeho minulost a celý český a slovenský národ se dozvěděl o tom, jak producent v 90. letech účinkoval ve filmech pro dospělé pány. A lásce nepomáhaly ani spekulace o Slávikově údajné nevěře, které se hojně objevovaly v tisku v roce 2011. Jak se ale zdá, manželům se všechny peripetie podařilo zdárně překonat a nyní mají opět oči jeden pro druhého. 

Novou epizodu zábavné show Můj muž to dokáže sledujte v pátek ve 20:15 na Primě!

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů