Šíp.deník.cz

Jaromír Jágr na lovu! Po rozchodu s Kopřivovou je jako utržený ze řetězu!

Veronika Kopřivová se krátce po oznámení rozchodu s Jaromírem Jágrem pochlubila novým partnerem, Miroslavem Dubovickým. Na rozdíl od ní se zatím Jarda do vztahu rozhodně nevrhá , naopak to vypadá, že prožívá druhou pubertu! Děvčata se kolem něj jen točí a nevypadá to, že by se zrovna chystal usadit…

1 / 11
Jarda Jágr

Všichni s napětím očekávají, kdo bude nová vyvolená a stane se Jágrovou přítelkyní. Zatím ale slavný hokejista nevypadá, že by se chystal rychle usazovat. 

Je fakt, že za posledních patnáct let šel Jarda ze vztahu do vztahu, téměř nikdy nebyl sám. Většinou krátce po rozchodu přišla nová slečna, která zaplnila díru v jeho srdci.

Nyní ale scénář jiný. Přes to, že údajně k rozchodu s Kopřivovou už před rokem, žádná ze zástupu nápadnic zatím Jágra nezaujala natolik, aby z ní udělal svoji partnerku. Naopak, aktuálně to spíš vypadá, že si chystá vytvořit si vlastní harém!

Jágr je v obležení žen.

Ať byl Jarda v posledních týdnech kdekoliv, vždy se vedle něj během krátké chvilky vytvořil hlouček nápadnic, které se snaží na sebe alespoň na chvilku upoutat jeho pozornost.

Jarda si zájem žen vyloženě užívá, nechává na sebe sahat a nevypadá, že by mu to bylo nepříjemné. Děvčata se ale vedle něj střídají častěji, než si běžný člověk mění ponožky!

Před pár dny na oslavě narozenin svého kamaráda vyrazil do klubu sám a připomínal lovnou zvěř. Doprovod mu dělaly děvčata po celý večer, div že s ním nechodily i na toalety. Jedna z nich nakonec měla úspěch, hokejista s ní opouštěl podnik a vezl taxíkem nejspíš na hotel, nebo k sobě domů…

Po vztahu s Veronikou se do dalšího nežene.

jagr koprivovaZdroj: profimedia

Není divu, že se na Jágra lepí děvčata více, než včely na bonbón. Hokejista je sám, bezdětný, v nejlepším věku a má pohádkový plat i majetek. O to těžší je ale pro něj rozeznat, kdo to s ním myslí vážně.

Spousty děvčat totiž hledí právě na finance a díky tomu si musí Jarda dávat veliký pozor. Už Kopřivovou lidé odsoudili za to, že si díky jeho miliardám udělala vlastní eshop s oblečením a pak ho opustila.

Jarda však stále Veroniku hájí, že si firmu rozjela sama. Kde na to ale vzala není schopný vysvětlit ani on, ani sama Kopřivová. Zda se z této aféry Jágr poučila ale ukáží až příští měsíce!

Kopřivová už našla štěstí s Miroslavem. Najde i Jarda tu pravou?

Zda se v houfech nápadnic nakonec objeví "ta pravá" ukáže až čas. Zatím si Jarda může v klidu užívat, po letech v různých vztazích evidentně potřeboval vypnout.

Paní Jágrová by se ale jistě ráda dočkala vnoučat, tak snad jednou potká Jágr ženu, se kterou by konečně vytvořil rodinu.

Zatím měl na ženy spíše smůlu, tak snad to už konečně prolomí a bude šťastný. Přeci jen, věk rychle stoupá a být tatínkem v důchodu také není ideální volba. Ačkoliv například Karel Gott také potkal svoji ženu až ve stáří, že by se Jágr nechal svým kamarádem inspirovat? Necháme se překvapit. Šíp pro vás samozřejmě veškeré aktuality kolem oblíbeného hokejisty bude dál sledovat!

Rodiče Jardy by se rádi dočkali vnoučat.

Jaromír Jágr rodičeZdroj: profimedia

Jágr to nemá s výběrem žen jednoduché, spoustě z nich jde jen o peníze.

Během sezóny si nechal narůst vlasy i vousy.Zdroj: profimedia

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů