Šíp.deník.cz

Hanychová a Soukup se budou brát: Předčí průběhem svatby Vémolu s Lelou?

4 fotografií 4
Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup plánují svatbu Majitel TV Barrandov chce být u porodu Agáta Hanychová bude rodit na konci dubna Influencerka má z předchozího manželství s Jakubem Prachařem dceru Miu a ze vztahu s Miroslavem Dopitou syna Kryšpína
Sdílej článek:

Agáta Hanychová již brzy přivede na svět svého v pořadí třetího potomka, jehož otcem je miliardář Jaromír Soukup. Nyní se influencerka svěřila, že bude mediální magnát u porodu a navíc to vypadá, že se brzy schyluje k hvězdné veselce.  

Agáta Hanychová v dubnu porodí Jaromírovi Soukupovi dceru Rozárku a oba už se společného miminka nemohou dočkat.

Zatím hrdličky stále nebydlí pod jednou střechou a přejíždí mezi svými domy, do budoucna ale plánují veliké stěhování.

Aktuálně prochází bydlení majitele TV Barrandov velikou rekonstrukcí a až se u něj vybudují tři dětské pokojíčky, Hanychová se i s dětmi přesune z vily, kterou si pořídila v manželství s Jakubem Prachařem. Společné hnízdečko ovšem není jediná věc, kterou dvojice vyhlíží. Dcera Veroniky Žilkové se podle všeho brzy bude vdávat.

První Soukupův porod a svatba za dveřmi

Agáta Hanychová si v živých vysíláních na Instagramu několikrát postěžovala, že ji zatím její partner Jaromír Soukup nepožádal o ruku i přesto, že se jim brzy narodí společný potomek.

Touhy své milované chce Soukup co nejdříve splnit a nedávno prozradil, že hodlá své příjmení předat nejen očekávané dcerce, ale také Agátě.

Majitele TV Barrandov navíc čeká zcela nový zážitek v podobě asistence u porodu. Ačkoliv má z předchozího manželství dvě děti, u jejich narození nebyl a proto si příchod třetího dítěte hodlá tentokrát vychutnat od prvních vteřin. 

Fanoušci extravagantního párečku nyní s napětím očekávají, zda svatba Hanychové a Soukupa předčí loňskou teatrální veselku manželů Vémolových, nebo se dvojice rozhodne pro skromný obřad pouze s nejbližšími. Necháme se překvapit.

Už dříve v živém vysílání Hanychová řekla, že by se měli vzít, jelikož jim to píše spousta lidí. "No vidiš to… Nikdy by mě to nenapadlo. Začnu o tom přemýšlet," odpověděl mediální magnát. 

Zdroje: Sedmička, sociální sítě

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů