Šíp.deník.cz

Jaroslav Dušek Šokuje: Video vidělo to půl milionu lidí, proto nás smazali!

Jaroslav Dušek je známý svými netradičními názory na život jako takový. I v dobách pandemie se herec vyjádřil, co si o koronaviru myslí. Video však podle ministerstva bylo nebezpečné a bylo smazáno ze všech webů! Co si o tom Dušek myslí?

1 / 12
Jaroslav Dušek

Video z představení Malá Vizita, ve kterém mluvil Jaroslav Dušek o koronaviru, bylo za záhadných okolností staženo z internetu!

Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám ministerstva vnitra prý kontaktovalo weby, na kterých se záznam nacházel a upozornilo je na nevhodný obsah rozhovoru.

Dušek totiž probíral různé alternativní léčby smrtícího viru, a jelikož video vidělo za krátký čas půl milionu lidí, ministerstvo vnitra se rozhodlo zasáhnout!

Jaroslav Dušek je oblíbený herec, jeho alternativní názory ale rozdělují společnost!

Zdroj: Facebook

Jaroslav Dušek se netají svým trochu ezoterickým přístupem k životu a na začátku pandemie se snažil pomoci lidem svými radami, jak s viry zatočit přírodní cestou.

Za své názory se ale stal terčem kritiky a to nejen v očích veřejnosti, ale právě u ministerstva vnitra, kde považovali rady herce dokonce za nebezpečné!

Propírané video následně zmizelo z Youtube, Seznamu i dalších platforem, kde bylo dostupné! Když se Duška zeptala Ema Smetana v nedávném rozhovoru pro DVTV, zda se cítí být obětí cenzury, herec na to odpověděl velmi překvapivě!

Dušek prý neradil nic, co by mohlo lidem uškodit.

Jaroslav DušekZdroj: Profimedia

"Já si myslím, že došlo k velkému nedorozumění. Oni to stáhli ze strachu. V době kdy jsme to vysílali byl celkově veliký chaos a nikdo nic nevěděl. Milan Calábek tehdy radil, nebo spíše doporučoval nějaké věci, které jsou ověřené proti virům, a zřejmě měli na vnitru takový strach, že by se někdo mohl uzdravit, že to raději stáhli," překvapil Dušek svým tvrzením!

Herce prý ohledně cenzury z ministerstva nikdo nekontaktoval, pouze byl upozorněn na svém Youtube kanálu, že porušuje jakési zásady šíření dezinformací.

"Tuším že na Seznamu bylo video staženo po dohodě redaktorů a byla to reakce na to předchozí smazání z Youtube a článek Deníku N. Co se týká Uložto, tam dostali dopis přímo z ministerstva," vysvětlil Dušek bizarní historku. Dál ale prý vzniklou situaci řešit nehodlá a nahrál původní videozáznam a své vyjádření na stránky divadla Kampa, kde si můžete o celé kauze udělat obrázek sami…

Herec se k věci vyjádřil na stránkách divadla Kampa.

Jaroslav DušekZdroj: Profimedia

Dušek je z celé situace překvapen.

Jaroslav DušekZdroj: Profimedia

Skutečně se jednalo o vládní cenzuru?

Jaroslav DušekZdroj: Profimedia

Dušek žije v souladu s přirodou.

Jaroslav DušekZdroj: Profimedia

Vláda mu zakázala mluvit o koronaviru!

Jaroslav DušekZdroj: Profimedia

Zdroj: Jan Novák
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů