Šíp.deník.cz

Náhlá smrt Jaroslava Kubery: Předpověděl ji týden předem!

Smrt politika Jaroslava Kubery všechny překvapila, pár dní před ní totiž předseda senátu vypadal v naprosté formě! Paradoxní ovšem je, že Kubera svou smrt vlastně předpověděl!

1 / 10
Jaroslav Kubera

Jaroslav Kubera byl jednou z výrazných osobností českého politického rybníčku. Byl proslulý svými hláškami, ale i oblibou k cigaretám, na které nedal dopustit!

V minulosti otevřeně vystupoval proti zákazu kouření v restauracích a angažoval se snad ve všech kauzách spojených s tabákovým průmyslem.

Kubera byl ovšem velice oblíbený nejen v politice, ale i mezi umělci. Před svou smrtí si dokonce zahrál roli prezidenta Beneše ve snímku Toman! Primátor Teplic byl známý svou optimistickou povahou a nadhledem, díky kterému měl náklonnost mnoha lidí. O to více jeho náhlá smrt všechny zasáhla!

Kubera zemřel zkolaboval u sebe v kanceláři.

Jaroslav KuberaZdroj: Profimedia

Pouhých pár dní před svou smrtí byl Jaroslav Kubera ve skvělé formě a nikoho by nenapadlo, že se jedná o poslední dny života známého politika.

Ještě v sobotu se primátor zúčastnil kongresu ODS, kde skutečně nepůsobil ani unaveně, ani nemocně a naopak všechny překvapil svou energií!

O víkendu se ale zdravotní stav Kubery z ničeho nic zhoršil. V pondělí dopoledne se Kubera vydal do své kanceláře, kde se mu po chvilce udělalo zle a jeho asistentka mu zavolala sanitku. Netušila však, že se její nadřízený už nikdy nevrátí!

Kubera o své smrti žertoval často.

Jaroslav KuberaZdroj: Profimedia

Kubera byl známý šprýmař, který si uměl dělat srandu z různých témat, včetně své smrti! Umělec Roman Týc se svěřil na Facebooku s historkou o primátorovi, ze které dnes mrazí!

"Jak z Cimrmana: „Já k doktorům nechodím. To je základ. Oni vám vždycky něco najdou, dneska ta medicína už objeví všechno," prohlašoval týden před svým náhlým skonem Kubera!"

Předseda senátu zřejmě netušil, jak rychle budou mít jeho slova ironický význam. K lékařům se bohužel dostal pozdě. Přejeme celé rodině a pozůstalým upřímnou soustrast. Politická scéna přišla o velikou osobnost…

Svou smrt dokázal nepřímo předpovědět.

Jaroslav KuberaZdroj: Profimedia

Kubera byl vášnivý kuřák.

Jaroslav KuberaZdroj: Profimedia

Jeho smrt všechny zaskočila.

Jaroslav KuberaZdroj: Profimedia

Zdroj: Jan Novák
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů