Šíp.deník.cz

Jaroslav Satoranský, kterému zemřela žena: Nad vodou ho drží dcery!

Jaroslav Satoranský truchlí po nedávno zesnulé manželce. Po dlouhých šedesáti letech společného života je pro něj těžké obejít se bez milované ženy Libuše! V těžké situaci jsou mu nyní největší oporou dcery.

1 / 12
Jaroslav Satoranský

Vztah Jaroslava Satoranský a jeho ženy Libušky byl jako z červené knihovny. Dvojice se seznámila před šedesáti lety a ani jeden se netajil tím, že mezi nimi vznikla láska na první pohled!

Satoranskému bylo pouhých sedmnáct let, když potkal svou celoživotní družku! "Bylo mi sedmnáct a půl a jí patnáct a půl. Seznámili jsme se jednoduše, přišla za mnou do divadla do zákulisí. Vzal jsem si svou první lásku a jsem s ní celý život, říkám vám pořád, že jsem měl štěstí," popsal Satoranský začátky se svou manželkou Libuškou.

Po pár letech se dvojice v roce 1961 vzala, a i když během let museli ustát i zlé věci, nikdy je nenapadlo od sebe odejít! Pohádkové manželství rozdělila až smrt!

Manželé si nelezli na nervy ani po šedesáti letech!

Jaroslav SatoranskýZdroj: Profimedia

Ačkoliv spolu Libuše a Jaroslav Satoranští prožili neuvěřitelných šedesát let, dvojice si ani tak nelezla na nervy a snažili se trávit společně co nejvíce času.

To dokazuje i fakt, že Libuše často doprovázela svého muže na natáčení seriálu Policie Modrava, kde je Satoranský jedna z hlavních hvězd!

Manželé na sebe byli natolik napojeni, že je pro herce velmi obtížné si jen představit, jak bude dál bez své milované fungovat! Libuška navíc zemřela prý zcela nečekaně!

Herec si vzal svou první lásku a zůstal s ní celý život!

Jaroslav SatoranskýZdroj: Profimedia

Smrt, která rozdělila Libušku a Jaroslava Satoranského, prý byla velice nečekaná! Satoranská údajně neměla žádnou vážnější nemoc a jednalo se o naprosto nepředvídatelný kolaps! "Byla to strašná rána, kterou vůbec nikdo nečekal," řekl webu Aha známý rodiny!

Ke všemu se tragédie stala na Satoranského svátek! Místo gratulací tak dostával kondolence! Naštěstí ale herce drží nad vodou jeho dcera Martina a dva vnoučkové. S těmi nejspíš bude trávit příští týdny, než si zvykne na nový, osamocený život!

"Ještěže má dceru Martínku a vnuky a také hodně koníčků. Líbu mu to ale nevrátí," myslí si dle výše zmíněného webu rodinný přítel. Jaroslavu Satoranskému i celé rodině přejeme upřímnou soustrast a přejeme mnoho sil v těchto těžkých chvílích…

Herec si bude zvyknout na zcela nový život.

Jaroslav SatoranskýZdroj: Profimedia

Manželé pro sebe znamenali vše!

Jaroslav SatoranskýZdroj: Profimedia

Smrt manželky je pro herce těžká zkouška…

Jaroslav SatoranskýZdroj: Profimedia

I přes smutek se brzy musí vrátit do divadla, kde má závazky!

Jaroslav SatoranskýZdroj: Profimedia

Zvykne si na samotu?

Jaroslav SatoranskýZdroj: Profimedia

Zdroj: Jan Novák
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů