Šíp.deník.cz

Jaroslava Obermaierová exkluzivně pro Šíp: Pravda o mé chudobě

Jaroslava Obermaierová
Jaroslava Obermaierová
Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Vynikající herečka Jaroslava Obermaierová (65) se před několika týdny objevila v médiích v souvislosti s tím, že se musí ze svého pražského bytu 3+1 odstěhovat do garsonky, protože nemá na nájem. Obermaierová teď Šípu prozradila skutečné důvody svého stěhování.

Jaroslavu Obermaierovou si lidé v poslední době zapsali do paměti především díky šestiletému působení v seriálu TV Nova Ulice, kde stále představuje Vilmu Nyklovou. A i když už je herečka v důchodu, nestěžuje si a absolutně vyvrací fámy, které z ní měly udělat chudáka, který nemá na chleba.

„Jsem sice v důchodu, ale že bych na tom byla tak špatně, to jsou přece nesmysly. Je to prostě blbost,“ začala Obermaierová vysvětlovat, když se jí Šíp zeptal, proč se přestěhovala z většího do menšího. A pokračovala: „Víte, obývat velký byt je pro mě zbytečné. Jsem přes léto, kdy nemám tolik práce, na chatě. A většinou se domů chodím jen vyspat, proto jsem se rozhodla, že se přestěhuji,“ usmívala se herečka s tím, že kromě důchodu má příjmy i z rolí v divadle, v seriálech a dabingu.

Navíc se přestěhovala jen kousek od svého starého bytu. „Na Žižkov jsem zvyklá a mám to tady ráda,“ dodala.

Rudolf Šindelář

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů