Šíp.deník.cz

Lamač srdcí Jason Statham: Ženy mu nemůžou přijít na jméno

Herec z nového spin-offu filmové ságy Rychle a Zběsile je velký lamač srdcí, ale ne ten roztomilý, hodný typ, který vás nechá, protože "to není tebou, je to mnou", ale protože se k ženám chová strašně, a všechny ho za to nesnáší.

1 / 9
Jason Statham

Statný Statham se samozřejmě musí prezentovat jako ten největší drsňák, protože jiné role než typického mača, ledovou hordu svalů, která nezná něžné emoce a mezi jeho koníčky patří praní se, mlácení, rozbíjení věcí a rychlá a zběsilá jízda, nebere. Takový chlapák má na kontě desítky, ne-li stovky žen z celého světa, sláva a tvrdou prací vydřené tělo mu dodávají neomezené množství holek na jednu noc, ale i přítelkyň na dlouhé měsíce. Jeho doposud nejdelší vztah je s modelkou a herečkou z Transformera Rosie Huntington-Whiteley, než si ale našel ji, musel zlomit mnoho srdcí. Jeho bývalé přítelkyně se shodly na jednom - filmový Ian Shaw je jedno velké svalnaté hovado. Proč?

Patnáct let a vztek ji stále nepřešelKelly BrookZdroj: profimedia

Rychlý a zběsilý je i mimo plátno, tak ho popisují bývalé partnerky, mezi které patří například modelka Kelly Brook, se kterou byl zasnoubený od roku 1997 do roku 2004. Nevzali se proto, protože se podle Brook choval opravdu strašně a byla s ním jen proto, že byla zaslepena láskou.

,,Stačí zmínit jeho jméno a Kelly křiví obličej, zvedá prostředníček a předstírá, že zvrací," hlásá blízký zdroj. ,,Nesnáší ho, a to spolu nejsou 15 let." Podobné reakce mají i jeho ex Alex Zosman nebo Sophie Monk.

Přítelkyně by měly mít vlastní hlavu, ale ne myšlenky

Jason StathamZdroj: profimedia

,,Pokud jde o vztahy, musí být po něm, nebo je konec," cituje zdroj jednu z jeho bývalých přítelkyň. ,,Chce, aby jeho přítelkyně byly nezávislé a soběstačné, také ale od nich vyžaduje, aby vedle něj vypadaly dobře - v krásných šatech a v podpatcích. Je to klasická áčková hvězda, které jde jen o to, aby před objektivy vypadala co nejlíp."

,,Přesto si sám nepotrpí na drahém oblečení a čeká, až jdou věci do slev," prozradil dále zdroj tajnosti ze Stathamova života. ,,Rád ty ženy kontroluje a říká jim, co mají dělat, jak vypadat, pomalu co si myslet. Některé jeho chování trpěly dlouho, jiné to ukončily po pár týdnech."

Tři roky zasnoubení, svatba v nedohlednu

Jason StathamZdroj: profimedia

S Rosie Huntington-Whiteley je od roku 2010 a má s ní syna Jacka, i jejich vztah visel na vlásku a v jednu chvíli ho Rosie vyhodila, když zjistila, že opakovaně flirtoval s jinými ženami. ,,Statham ze sebe udělal chudáka, prosil ji, aby se k němu vrátila a sliboval, že se změní, a Rosie podlehla."

Statham ji požádal o ruku v roce 2016 a od té doby nejsou svatbě blíž, než když se poznali. ,,Nikdo si nemyslí, že jim to vydrží, zasnoubeni jsou už tři roky a prozatím nezazněly žádné svatební plány. Rosie se chce vdát, ale bojí se, že Jason není ten pravý."

Co se děje u nás?

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů