Šíp.deník.cz

Je štíhlá, sexy a CHLUPATÁ! Víme, PROČ se slavná herečka neholí...

9 fotografií 9
Že by se retro vracelo i v této oblasti života?
Že by se retro vracelo i v této oblasti života?
Zdroj: Koláž Šíp
Michelle Rodriguezová v moři, na první pohled obyčejná dovolená... ... další záběr už ale odhaloval, co je špatně! Sexy herečka si nechala narůst chlupy v podpaží. A ochlupení očividně bavilo i jí...
Sdílej článek:

Ty fotky obletěly začátkem roku snad celý svět. Jedna z nejvíc sexy hereček současnosti dováděla na pláži s chlupy v podpaží.

Přelom roku trávila tahle hvězda na dovolené v mexickém Cancúnu. Fotografové celebrit byli pochopitelně zase u toho a opět museli dostat od šéfa pochvalu.

Slunce a dovádění ve vlnách si v Karibiku užívala Američanka s exotickým vzhledem Michelle Rodriguezová (37). Bílé bikiny nechaly vyniknout obdivuhodnou postavu rodačky z Texasu, ovšem nejen to… Herečku na fotkách „zdobí" ještě chlupy v podpaží. Herečka známá především ze série Rychle a zběsile si dokonce za netradiční ženský porost tahala!

Ale zatímco většina světa se hnusí, Michelle je úplně v pohodě.

Jde totiž o nutné zlo kvůli natáčení jejího nového filmu Tomboy, a Ravenger's Tale. Ve snímku se z půvabné ženy díky změně pohlaví stane zarostlý svalnatý chlapák (foto v galerii), a tak přispěla trochou přírody do kinematografie.

Za pár milionů dolarů by vás nějaké fotky z dovolené s netradičním ochlupením jistě také nerozhodily… Nebo snad ano?

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů