Šíp.deník.cz

Jiří Adamec se učí soběstačnosti: Manželka popsala jeho děsivý pád ze schodů

4 fotografií 4
Jiří Adamec
Jiří Adamec
Zdroj: Profimedia
Jiří Adamec a Jana Adamcová tvoří pár dlouhých třicet let. Janu postihly pracovní trable. Společně mají dvě děti. Nyní žijí odděleně. Zdá se ale, že k sobě mají pořád blízko.
Sdílej článek:

Jiří Adamec prožívá velmi krušné a hlavně bolestivé chvíle. Při zvelebování domu totiž upadl ze schodů a přivodil si poranění hlavy i nohou. Odvézt ho musela záchranná služba. Jeho manželka Jana nyní popsala, co přesně se režisérovi přihodilo. 

Pětasedmdesátiletý režisér Jiří Adamec pořádně vyděsil všechny své příznivce. Momentálně se nachází v domě s pečovatelkou službou, kam byl převezen poté, co spadl ze schodů a způsobil si poranění hlavy i dolních končetin. 

Děsivý pád

Naštěstí byla u celého incidentu přítomna jeho manželka Jana Adamcová, která mohla ihned zavolat záchrannou službu. „Jirka nám chtěl pomoct s úpravami v domě. Když šel pro vrtačku, zřítil se ze schodů. A už se nemohl postavit na nohy. Také se udeřil do hlavy,” uvedla Jana Adamcová pro Blesk a dodala, že má její manžel zlomený prst na jedné noze. Na druhé noze má zase zvrtnutý kotník. 

Kvůli zraněním nakonec Jiří Adamec skončil v domě s pečovatelskou službou, kde jej zaměstnanci zařízení budou učit soběstačnosti. „Postarají se, aby opět zvládl chůzi,” dodala Jana Adamcová. 

Cítí bolest

Jak dlouho si Jiří Adamec v „pečovateláku” pobude, není prozatím jasné. „Bolí mě to, ale léčím se,” povzdechl si slavný režisér, který se momentálně nemůže postavit, natož chodit. Všichni kolem ovšem věří, že léčba nepotrvá nijak dlouho a Adamec se brzy bude moci vrátit ke svému běžnému životu. 

Jiří Adamec patří k nejznámějších českým režisérům. Stojí například za seriály jako Sanitka anebo Pojišťovna štěstí. Od roku 2006 je ženatý s bývalou sportovní redaktorkou Janou Adamcovou, se kterou má dvě děti. Manželé už několik let procházejí rozvodem, který byl ovšem v loňském roce z osobních důvodů pozastaven. A protože spolu evidentně manželé stále tráví dost času, je dost možné, že rozvod ani nikdy finalizován nebude.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů