Šíp.deník.cz

Jiří Kajínek překvapil: Známý vězeň se loučil s Karlem Gottem!

Smrt Karla Gotta zasáhla celou republiku, lidé se stále nechtějí smířit s odchodem hudební ikony! Kondolence rodině přicházejí ze všech stran, mimo jiné svou lítost vyjádřil i nejznámější omilostněný "vrah" Jiří Kajínek!

1 / 11
Jiří Kajínek

Jiří Kajínek byl pro veřejnost vždy kontroverzní osobou. V roce 1998 byl odsouzen za dvojnásobnou nájemnou vraždu a jeden pokus o vraždu, za což dostal doživotní trest!

Kajínek od začátku tvrdil, že byl nevinný a nikdy se této verze nevzdal. Několikrát žádal o obnovení procesu, přes to si odseděl celkem téměř třicet let a vězení opustil až díky milosti, kterou dostal od prezidenta Miloše Zemana!

Navenek drsný ganster ale má i svou citlivou stránku, kterou předvedl po smrti Karla Gotta, která ho prý velmi zasáhla!

Kajínek si užívá života na svobodě.

Jiří Kajínek na svém Instagramu vyjádřil lítost nad smrtí Karla Gotta a jeho slova zněla velmi upřímně. Zpěvák ho doprovázel už od jeho dětství a nemůže se s jeho ztrátou smířit!

"Karel Gott byl ikona, velice slušný člověk, kterého jsem obdivoval. Je mi to moc líto, budu si dlouho zvykat na to, že už není mezi námi," svěřil se bývalý trestanec na svém Instagramu.

Na Kajínkovi bylo vidět, že je úmrtí Gotta ho skutečně zasáhlo! Dokonce na chvilku odhodil image drsňáka a ukázal, že bolest nad ztrátou hudebního Boha dojala i jeho!

Jiří Kajínek ukazuje i svou lidskou tvář.

"Karel tu byl vždy, už když jsem byl malý kluk. Doprovázel tady několik generací a svou hudbou přinášel radost." Tesknil Kajínek a podle něj byl státní smutek zasloužený!

"Takovou osobnost jako byl Gott už mít nejspíš ani nebudeme, byl jen jeden," tvrdil bývalý vězeň, který poslední měsíce stále shání svědka, aby očistil své jméno!

Kajínek nabídl milion korun tomu, kdo by přinesl nové důkazy vedoucí k přezkoumání či obnovení případu! A údajně se možná dočkáme ještě velkých zvratů! 

Stále si přeje obnovit svůj případ.

Jiří Kajínek strávil ve vězení za nájemnou vraždu od svého odsouzení devatenáct let, (nepočítáme předchozí roky, kdy už byl několikrát trestaný) a stále si přeje obnovení procesu!

I po čtvrt století stále opakuje, že je nevinný a chce dosáhnout spravedlnosti. Zda ale svědci přinesou zvraty a nové soudy, ukáže čas, Kajínek se zatím připravuje a shromažďuje informace!

"Uvidíte sami, připravujeme podklady," potvrdil Kajínek své plány. Tenhle chlapík nás ale v budoucnu jistě něčím překvapí, ačkoliv jeho legendární útěk z vězení nejspíš už nic nepředčí…

Po propuštění z vězení si Kajínek užívá cestování.

Jiří Kajínek tvrdí, že seděl nevinně.

O Kajínkovi dokonce vznikl film.

Zdroj: Youtube

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů