Šíp.deník.cz

Jiří Macháček vyvedl děti do společnosti: Dcera Berta je celý tatínek

4 fotografií 4
Jiří Macháček a dětmi
Jiří Macháček a dětmi
Zdroj: Profimedia
Jiří Macháček je s manželkou Kristínou 22 let Jiří Macháček po delší době vyvedl své děti do společnosti Jiří Macháček se v posledních dnech angažuje hlavně kolem pomoci pro Ukrajince
Sdílej článek:

Jiří Macháček po delší době vyvedl do společnosti své dvě děti. Zatímco dcera je zpěvákovi velice podobná, syn naopak zdědil rysy po své mamince, výtvarnici Kristině Dufkové. 

Jiří Macháček se seznámil se svou partnerkou Kristinou v roce 2000 a od té doby se z nich stala nerozlučná dvojice.

Kristina Dufková je režisérka, animátorka, výtvarnice a absolventka FAMU a s hercem má společné dvě děti, syna Antonína a dceru Bertu.

Berta Macháčková si jako malá holčička zahrála po boku svého otce ve filmu Medvídek a dabovala animovaný snímek Usnula jsem. Od té doby se ale její herecká kariéra nikam neposunula.

Nesmí vám uniknout

Berta je kopie tatínka

Nelze přehlédnout, že Berta Macháčková je velice podobná svému tatínkovi. Syn slavného herce ale přejal geny spíše z matčiny strany a na první pohled by nikdo nejspíš netipoval, že je právě Macháček jeho otcem.

Antonín má kromě rysů i stejné kudrnaté vlasy jako Dufková. Pyšní rodiče si tak skvěle rozdělili genetiku u dětí a každý má svého malého "klona".

Obě děti vyvedl Jiří Macháček po delší době na premiéru filmu Betlémské světlo a všichni přítomní zírali, jaká se z Berty stala mladá slečna a z Antonína vyrostl fešný gentleman. Ostatně, přesvědčte se sami v naší galerii.

Jiří Macháček je lídrem úspěšné kapely MIG 21

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů