Šíp.deník.cz

Jiří Schmitzer: Velké zklamání známého herce, tohle nečekal!

Jiří Schmitzer si velmi vybírá filmy, ve kterých hraje. Ačkoliv se většinou herec trefí, s filmem Daria prý šlápl vedle! Nechal se nalákat na scénář, jenže, pak se stalo něco nečekaného!

1 / 10
Jiří Schmitzer

Před pár dny obdržel Jiří Schmitzer svého čtvrtého Zlatého Lva. Ocenění za hlavní mužskou roli ve filmu Staříci herce velmi potěšilo a při své řeči to dal náležitě najevo. 

„Všechny, kdo pracují na filmu, spojuje jediný cíl, aby udělali dobrou věc. A pokud tady stojím, tak je to velmi potěšující, že se mi to povedlo a že si to nemyslím jenom já," vyjádřil Schmitzer své pocity.

I u diváků Staříci bodují, na CSFD mají aktuálně sedmdesát procent. Oproti tomu film Daria takový úspěch nezískal a kritici o něm hovoří jako o propadáku! Slavný herec to dává za vinu tvůrcům!

Snímek Daria je pro Schmitzera zklamáním.

Jiří SchmitzerZdroj: Profimedia

Snímek Daria Jiřího Schmitzera zaujal svým scénářem, proto se rozhodl v něm hrát. Jaké však přišlo zklamání, když se k herci dostalo finální dílo!

Schmitzer byl velice nemile překvapen, jelikož jeho práce přišla z velké části vniveč.

A vinu na tom měla hlavně produkce, která se rozhodla ve filmu odebrat důležité scény!

Schmitzer se za hotové dílo Daria nepostavil.

Jiří SchmitzerZdroj: Profimedia

Po dotočení Dariy se Jiří Schmitzer těšila na výsledky, dočkal ale pouze nepříjemného šoku! V hotovém filmu totiž chyběly celé části, které herec natočil a prý i dějově důležité pasáže.

S finální verzí filmu je Schmitzer nespokojený a považuje to trochu za podraz na svou osobu. Jelikož ale už snímek spatřil světlo světa, škody už se nedají vzít zpět.

Hvězda filmového plátna a divadelních prken tak na nešťastný projekt bude muset raději zapomenout, a radovat se z nových, které už snad budou úspěšnější, než tento přešlap…

Jiří Schmitzer se radoval již ze čtvrtého Českého Lva.

Jiří SchmitzerZdroj: Profimedia

Herec zažil nepříjemné zklamání. 

Jiří SchmitzerZdroj: Profimedia

Daria prý měla původně mnohem více zásadních scén, po střihu se z filmu stala nuda.

Jiří SchmitzerZdroj: Profimedia

Zdroj: Jan Novák
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů