Šíp.deník.cz

Jiřina Bohdalová chystá obrovskou show. Podaří se jí vyprodat O2 arenu?

Herečce bude brzy devětaosmdesát. Už teď ale její blízcí přemýšlejí nad tím, jak budou vypadat devadesátiny. Její dvorní režisér Zdeněk Zelenka chce uspořádat obrovskou show v O2 areně, což by si Jiřina Bohdalová jistě zasloužila. V současné době pandemie na sebe musí dávat pozor a společnost jí jistě chybí.

1 / 13
Jiřina Bohdalová

Jiřina Bohdalová zanedlouho oslaví narozeniny. Bude jí devětaosmdesát. Ostatní ale zajímá spíše její devadesátka. Jedna z nejznámějších hereček českého šoubyznysu by si jistě zasloužila pompézní oslavu, nad kterou její přátelé přemýšlejí už teď.

Nesmrtelná teta překypuje elánem a mnohé herečky by si z ní měly vzít příklad. Bohdalovou takřka nezastihnete unavenou a přitom pořád pracuje. O pracovní nabídky totiž nemá nouzi, i když v době pandemie koronaviru, pravda, musí být doma.

Jiřina Bohdalová oslaví narozeniny ve velkém

Jiřina BohdalováZdroj: Profimedia

Všechno se jí však vrátí oslavou devadesátin, kde bude mít herečka zřejmě tolik hostů, kolik nikdy nečekala. Nad obrovskou show přemýšlí její dvorní režisér Zdeněk Zelenka. Oslava jejích kulatin v roce 2021 ho velmi zajímá.

„Příští rok to bude už třicet let, co s Jiřinou spolupracujeme, navíc bude mít významné životní jubileum,“ dojímá se Zelenka pro web blesk.cz. Má dokonce už konkrétní nápad, jak by její oslava měla vypadat. Pro herečku to možná bude trochu šok.

Oslava devadesátin bude možná v O2 areně

Jiřina BohdalováZdroj: Profimedia

„Líbilo by se mi uspořádat jí jako jedné z nejvýznamnějších českých hereček obrovskou show, což už jsem rozjednal s Českou televizí a s Františkem Janečkem,“ prozradil. Janečkovi se líbí představa, že se narozeniny Bohdalové budou slavit v největší české hale.

„Jiřina by tak byla vůbec prvním hercem, který by vyprodal O2 arenu,“ dodal Zelenka. Herečka se v současné době musí nudit, a tak má čas jistě vymýšlet konkrétní scénář. Patří totiž, jako všechny starší ročníky, do rizikové skupiny.

Herečka už se nemůže dočkat

Jiřina BohdalováZdroj: Profimedia

Musí tedy být především doma, protože kdyby se nakazila koronavirem, nemuselo by to pro ni dopadnout dobře. Společnost jí mnohdy dělá její dcera Simona Stašová, která má o maminku oprávněné obavy. Naštěstí mají přátelský vztah a není pro ně problém být dlouho spolu.

„S úžasem sleduji fantastickou práci lékařů, prodavaček a vůbec všech, kteří se starají o to, abychom nezemřeli, a to nejen hlady. Dojímá mě solidarita a soucit šířící se mezi lidmi, což je jedno z pozitiv, které nám tato katastrofa do života přinesla. Vnímám ji jako signál přírody o tom, kdo je tady pánem,“ uvedla Stašová pro portál iDnes.cz.

Podaří se jí O2 arenu vyprodat, pokud k velkolepé oslavě dojde?

Jiřina BohdalováZdroj: Herminapress

„Snad ta vytoužená doba, kdy zase budeme milovanému publiku z jeviště moct rozdávat radost, není daleko. Držím palce nám všem!“ přeje si Stašová pro sebe i svoji maminku.

Oporou v době pandemie je jí dcera Simona Stašová

Simona Stašová, Jiřina BohdalováZdroj: Profimedia

S tou tráví většinu času 

Simona Stašová, Jiřina BohdalováZdroj: Profimedia

Mají se rády

Simona Stašová, Jiřina BohdalováZdroj: Profimedia

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů