Šíp.deník.cz

Herec a zpěvák Jiří Macháček přiznal: Chce být STRIPTÉREM.

Jirka Macháček prostě vážný být ani snad neumí...
Jirka Macháček prostě vážný být ani snad neumí...
Zdroj: Deník
Sdílej článek:

Celá kapela MIG 21 a její frontman Jiří Macháček (47) se profiluje jako partička žertéřů, vtípkařů, recesistů a fórkařů. Nejen ve svých písních, ale i při vystupování na veřejnosti. Proto asi málokoho překvapí Macháčkovy odpovědi na celkem seriózní otázky – dělal si srandu a z role nevypadl ani na okamžik.

Jak je to tedy s tím striptýzem? „Není to úplně tak, že bychom o povolání striptérů snili. Spíše jsme byli nuceni tímto zaměstnáním začínat. Tehdy žádná jiná reálná možnost vlastně ani nebyla. Samozřejmě, že nyní naše cesta vede od povrchní, materiální, přisprostlé linie k té duchovní. Práci kastelánů bychom samozřejmě přivítali. Jenže už jsme si zvykli se na veřejnosti svlékat a nevíme, jak by tato naše aktivita byla přivítána návštěvami v papučích," sdělil Macháček na otázku, týkající se jejich současného letního angažmá na sérii koncertů Hrady.CZ.

Padla další otázka - Neuvažovali jste tedy ani na chvíli o nové profesi hradních striptérů? Neprojevil o vás zatím žádný hrad zájem? „Hrady zatím bohužel mlčí. Netuším, který hrad by se jako první mohl ozvat. Třeba náš trumpetista Pavel Hrdlička byl velmi rád dělal striptéra na Karlštejně, jenže tam je opravdu těžké se dostat. Stejně tak je to i v případě Pražského hradu. Doslechli jsme se, že kvůli tomu je potřeba vstoupit i do politiky a to pro Pavla asi nikdo z kapely neudělá. Můžeme samozřejmě na hradech dělat striptéry načerno, ale tím bychom si asi moc nevydělali, naopak bychom museli platit nějaké peníze na pokutách. Za tu srandu by to možná stálo," opáčil Macháček. A my dodáváme – zajímavá představa.

Pro někoho je možná překvapivý i nový požadavek kapely na pořadatele, že bude v těchto dnech vystupovat jen v úmorných vedrech: „Je způsobené naší sexuální orientací, ale o tom bych se nerad podrobněji rozpovídával. Ale máme rádi i led. Jak říká Karel Gott, každé správné léto má mít žár i chlad," okomentoval to na závěr Macháček.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů