Šíp.deník.cz

Zničená Jitka Boho už nemůže dál: Rozvod za hádky, neshody a nevěru!

O tom, že v manželství Jitky Boho (dříve známé pod jménem Jitka Válková) není vše v pořádku, už se vědělo nějaký ten pátek. Manželskou krizi řešila bývalá česká miss odstěhováním se k rodičům a čekala, zda se tím krize vyřeší. Lukáše Boho, svého manžela, se ale odchod manželky nedotkl, nejspíš se ani nepokusil získat ji zpět…

1 / 11
Jitka Boho

Příběh Jitky Boho a jejího manžela zprvu připomínal filmovou pohádku. Jitka s Lukášem prožívali velikou lásku, pak přišla svatba a dcera Rozárka. Tak je to normální. Manželství Jitky Boho se nemohlo zdát krásnější! Jenže ve skutečnosti to tak nebylo, až vše vygradovalo odchodem.

Modelka dlouho plnila Instagram společnými fotkami, prezentovala rodinné štěstí a nikoho ani nenapadlo, že by mohl tento vztah být nějak v ohrožení, natož že by přišel rozchod. Pak si ale fanoušci začali všímat změn.

Boho najednou přestala sdílet fotky s manželem a podezřele často trávila čas u rodičů místo ve společné domácnosti s manželem. Proto se rozhodla jít s pravdou ven! "S Lukášem procházíme krizí," oznámila před pár měsíci, jak se věci mají. Nyní situace  dostává jasnější obrysy - přichází rozvod!

Rodinné štěstí nemělo dlouhé trvání.

Odloučení manželům nijak nepomohlo, naopak si zřejmě uvědomili, že se jejich vztah už nezlepší a je skutečně u konce. Pravý důvod rozchodu si ale Jitka Boho úzkostlivě nechává pro sebe!

"Proč jsme se rozešli, je naše věc a nehodlám to ventilovat do médií," naznačila Jitka, že se s tímto detailem do novin svěřovat nehodlá. Dlouho říká, že soukromí je jí svaté.

Přiznala však, že s Lukášem řeší aktuálně hlavně péči o dceru a do budoucna budou muset vyřešit rozvod! A usmíření? To prý nehrozí!

Manželé se rozchází v přátelském duchu.

Jaký byl důvod náhlého odloučení manželů, ví jen oni dva, spekuluje se o nevěrách Lukáše, že jako muzikant navíc moc nevydělal, až si Jitka nakonec uvědomila, že chlap ji má živit tak, aby se nemusela o vše starat. Na návrat už to rozhodně nevypadá!

"Nepočítám s tím, že bychom to dali ještě dohromady," nechala se slyšet modelka.

Co je však na programu dne, je rozvod! K tomu se vyjádřila Boho mnohem konkrétněji než k důvodu odloučení!

"S Lukášem máme dobrý vztah, snažíme se být co nejlepší rodiče pro Rozárku. O rozvodu se teď bavit nechci, ale rozhodně nás čeká v blízké době," šokovala Jitka.

Krásná Jitka Boho je opět single.

O tom, že tomuto manželství definitivně odzvonilo, není pochyb. Tajemné mlčení kolem důvodu rozchodu ale samozřejmě láká ke spekulacím!

Byla v tom nevěra, o které se spekuluje? Nebo se jen vytratila ze vztahu Jitky Boho a Lukáše Boho vášeň? To vše se jistě časem dozvíme, aktuálně je to pro Jitku Boho ještě příliš čerstvé a na prvním místě je hlavně dcera.

Jak se bude situace dál vyvíjet ukáží příští týdny, Šíp pro vás samozřejmě bude dál sledovat dění kolem hvězdného páru.

Zůstane s dcerou sama?

Jitka Boho se teď věnuje hlavně dceři.

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů