Šíp.deník.cz

Život Johnnyho Deppa se hroutí: Soud zamítl jeho žádost o odvolání

30 fotografií 30
Johnny Depp
Johnny Depp
Zdroj: Shutterstock
Amber Heard Johnny Depp Amber Heard ukazuje pohmožděniny, které jí měl Depp způsobit Amber Heard ukazuje pohmožděniny, které jí měl Depp způsobit
Sdílej článek:

Hollywoodský herec Johnny Depp se urputně snaží očistit své jméno. Poté, co byl v minulosti bývalou manželkou Amber Heard obviněn z domácího násilí, vydal britský bulvární deník The Sun článek, v němž herce označil za „manželského násilníka”. To se Deppovi pochopitelně nelíbilo, a tak na deník podal žalobu. Soudní spor však herec prohrál…

Soudní spory mezi hercem Johnny Deppem a jeho bývalou manželkou Amber Heard se táhnou již několik let a zdá se, že jejich válka snad nikdy neskončí. Vše začalo ve chvíli, kdy Amber vznesla obvinění proti Deppovi, ve kterém vypověděla, že byla obětí domácího násilí. Od té doby na sebe dvojice podává jednu žalobu za druhou, přičemž už vlastně skoro nikdo z přihlížejících nedokáže pomalu rozeznat, kde je pravda a kde je lež. 

Depp se snažil zachránit svou reputaci

Poté, co se médii začaly šířit zprávy o údajném násilnickém chování Deppa, vydal britský bulvární deník The Sun článek, ve kterém slavného herce označil za „manželského násilníka”. To se Deppovi pochopitelně nelíbilo, neboť se tvrzení tisku nezakládalo na žádných ověřených informacích. Bylo postavené jen na tvrzení Amber Heard. 

Proto herec na vydavatelství podal žalobu, u soudu ale nepochodil. Ten totiž rozhodl ve prospěch deníku The Sun. Depp ovšem proti rozsudku žádal odvolání. Londýnský odvolací soud ovšem dle webu iDNES i tuto žádost zamítl. Podle něj totiž neexistuje důvod proto, aby se odvoláním zabývalo, neboť podle něj nemá herec šanci již vynesený rozsudek zvrátit.

Proces byl prý spravedlivý

Zamítnutí žádosti o odvolání je pro Deppa jistě tvrdou ránou. K prohře v soudním sporu by podle něj nedošlo, kdyby jeho bývalá manželka neuváděla nepravdivé informace. Odvolací soudci však stojí za tím, že byl loňský proces spravedlivý a nedošlo při něm k žádné „chybě v přístupu nebo právnímu pochybení”. 

Podle soudce prý byla obvinění na Deppovu adresu ve své podstatě pravdivá. Prokázalo se totiž, že se většina násilnických útoků Deppa na jeho tehdejší manželku skutečně odehrála. Londýnský soud proto jeho žalobu proti deníku The Sun zamítl a v současné době neexistuje důvod, proč by se jí měl znovu zabývat. 

Problémy s bývalou manželkou mají silný dopad i na Deppovu kariéru. Kvůli stále probíhajícím soudům herec přišel například o roli kouzelníka Grindelwalda v dalším dílu populární série Fantastická zvířata. Jeho fanoušci však zuří…

Připomeňte si Johnnyho Deppa v trailer ke druhému dílu Fantastických zvířat!

Zdroj: Youtube
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů