Šíp.deník.cz

Johnny Depp je v Praze! Setká se tu se svým velmi dobrým přítelem

5 fotografií 5
Johny Depp
Johny Depp
Zdroj: Profimedia
Johnny Depp se po roce vrátil do Čech, loni byl hvězdou KVIFFu Herec má za sebou náročný soud s exmanželkou Amber Heard Johny Depp dorazil do Prahy o víkendu a dnes se chystá vystoupit ve Fórum Karlín Deppa na dnešní akci doprovodí jeho kamarád a skvělý hudebník Jeff Beck
Sdílej článek:

Johnny Depp se po roce vrátil do České republiky a tentokrát se zde neprezentuje jako herec, nýbrž jako hudebník. Hollywoodská hvězda již vystupovala před čtyřmi lety v Letňanech, dnes večer se na pódium vrátí do Fóra Karlín, kde vystoupí společně se svým kamarádem, legendárním kytaristou Jeffem Beckem.

Johnny Depp loni oslnil fanoušky karlovarského festivalu a Českou republiku si zamiloval natolik, že se sem přesně po roce vrátil. 

Tentokrát se ale aktivita hollywoodské hvězdy netočí netočí kolem filmů, Depp dorazil již podruhé kvůli svým hudebním aktivitám.

Všemi milovaný představitel piráta z Karibiku v Praze vystupoval v roce 2018 v Letňanech s kapelou Hollywood Vampires, kterou s ním tvoří zpěvák Alice Cooper nebo kytarista Aerosmith Joe Perry.

Černá skla a kolona vozidel

Podle všeho se Johnny Depp ubytoval v hotelu Mandarin Oriental. Před příjezdem herce dorazilo na místo hned několik vozidel, která přivezla jeho zavazadla.

Samotný Depp pak přijel na místo v autě s tmavými skly, a aby se vyhnul pozornosti médií i fanoušků, zamířil rovnou do garáže.

Jak dlouho se u nás hollywoodská hvězda zdrží, zatím není známo. 

Zdroj: stars24.cz

Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů