Šíp.deník.cz

Josef Abrhám: Dluhů jsem se zbavil, nebyly moje!

Abrhám se již zbavil pověsti dlužníka.
Abrhám se již zbavil pověsti dlužníka.
Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Herec Josef Abrhám (70) má sKunovicemi spjaté srdce. Jeho dědeček tam vlastnil cihelnu asám herecký velikán tam prožil své dětství. Dodnes se ale mluví otom, že hercovy podnikatelské aktivity, které se údajně mají týkat rodinné cihelny, ho zadlužily. Pravda je ovšem zcela jiná, žije bez dluhů!

Psal se rok 1948, když komunistický režim zabavil Abrhámův majetek – konkrétně šlo oAbrhámovu kunovickou cihelnu. „Děda tam tehdy nechal litry potu apak ovše jako mávnutím proutku přišel,“ popsal Josef Abrhám, jak jeho rodině znárodnili majetek, alehce se mu nemluvilo. „Majetek mi vrátili až vroce 1993. Vroce 2002 ale byla fabrika poslána do konkurzního řízení avté souvislosti se napsalo několik nepravdivých článků, které ze mě udělaly zadluženého člověka. Nakonec pozemek iscihelnou odkoupila belgická firma até to, tuším, patří dodnes,“ řekl herec, který exceloval ve snímcích jako Vrchní, prchni či Obsluhoval jsem anglického krále. Sám však dluhy nikdy neměl.

„Je škoda, že se mi nepodařilo pokračovat vrodinné tradici, ale život mi předurčil jinou cestu,“ dodal herec, kterého podpořila imanželka. „Rádi na Kunovice vzpomínáme, ale scihelnou už dlouhá léta nemáme nic společného,“ řekla Šípu Libuška Šafránková.

Zajímavostí je, že ikdyž Abrhám již dlouhá léta vKunovicích nežije, nikdo vnich nedá na jeho jméno dopustit.

(rš)

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů