Šíp.deník.cz

Josef Abrhám bude brzy otcem: Jeho slavní rodiče se pátého vnoučátka nedočkali

5 fotografií 5
Josef Abrhám mladší s rodiči
Josef Abrhám mladší s rodiči
Zdroj: Profimedia
Libuše Šafránková a Josef Abrhám se pátého vnoučete nedočkali Josef Abrhám mladší je stále ze smrti rodičů zdrcený Zdraví Josefa Abrháma se rychle zhoršilo po smrti jeho manželky Libušky Zesnulý herec se z vnoučátek vždy radoval
Sdílej článek:

Josef Abrhám mladší se před pár měsíci musel rozloučit se svým milovaným otcem, v době bolestivé ztráty ale přišla i radostná novinka v podobě těhotenství jeho manželky Ludmily. Abrhámovo páté dítě přijde každou chvilku na svět a syna Libušky Šafránkové velice mrzí, že se jeho rodiče vnoučátka nedočkali.

Josef Abrhám mladší se snaží po ztrátě obou rodičů myslet především na pozitivní věci. Jeho manželka Ludmila je krátce před porodem a tak se syn Libušky Šafránkové věnuje hlavně své početné rodině.

Abrhám má už v roli otce pořádnou praxi, jelikož to bude v pořadí jeho páté dítě.

Z prvního manželství s režisérkou Denisou Grimmovou má Josef dospívající syny Antonína a Josefa a s aktuální ženou Ludmilou čekají třetí miminko. Na dalšího rodinného člena se doma těší i jejich dcera Laura a syn Benjamin. Jediný potomek Libuše Šafránkové se paradoxně sám narodil jako jedináček, a očividně se proto rozhodl, že chce početnou rodinu.

Pátého vnoučete se nedočkali


Syn Josefa Abrháma a Libuše Šafránkové se nemůže dočkat, až se svou manželkou přivítají dalšího potomka na světě. Velice ho ale mrzí, že ani jeden z jeho rodičů pátého vnoučete nedočkal.

Josef Abrhám zemřel 16. května 2022 ve věku 82 let. Jeho milovaná manželka Libuše opustila svět o rok dříve v červnu a bylo jí pouhých 69 let.

Se ztrátou rodičů, kteří zemřeli jen krátce po sobě, se Josef srovnával těžce. To, že má vedle sebe milující ženu, mu ale dodává sílu do života.

 
Josef Abrhám mladšíJosef Abrhám mladší má za sebou těžké životní obdobíZdroj: Profimedia

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů