Šíp.deník.cz

Josef Laufer to dokázal: Po měsících v umělém spánku přišla neuvěřitelná zpráva

Josef Laufer byl v umělém spánku od jara. Kolegové i rodina věřili, že se zase vrátí k normálnímu životu, i když to bylo čím dál méně pravděpodobné. Světe, div se, stalo se! Nyní se zpěvák hitu Sbohem, lásko, já jedu dál dává pomalu dohromady a jde mu to prý více než dobře.

1 / 13
Josef Laufer manželka

Podle deníku Aha měl Laufer defekt síňové přepážky a proto se rozhodl pro operaci. Při té mu ale pozvolna začaly selhávat orgány, a tak byl uveden do umělého spánku. V tom zůstal takřka čtyři měsíce, než se probudil.

Zprávy o Lauferovi jsou momentálně pozitivní. Vnímá přítomnost, takže se přistupuje k další léčbě, jenž je medikace, stimulace a rehabilitace, jak píše magazín Sedmička. Nic konkrétního se ale o slavném zpěvákovi neví.

Josef Laufer je stále v nemocnici

Josef LauferZdroj: Profimedia

Je jasné, že vše budou mít na bedrech lékaři, zdravotnický personál a dcera Ester. Ta se o něj moc chtěla starat, když ještě vůbec nevnímal, ale pandemie koronaviru jí to jen ztěžovala. Nezbývalo jí nic jiného, než tatínkovi sem tam něco poslat.

„Samozřejmě tatínkovi můžu akorát poslat muziku a takové věci, ale jinak ta moje asistence je limitovaná, a tím pádem je to všechno komplikovanější,“ řekla pro Top Star jeho dcera Ester, jenž to má složité také se svojí maminkou.

Z umělého spánku se probudil po několika měsících

Josef LauferZdroj: Profimedia

„Máma je v rehabilitačním zařízení, takže je to taky komplikované,“ dodala Ester. Ostatní byli spíše na slovo skoupí. „Mohu potvrdit, že Josef Laufer podstoupil v pondělí operaci srdce, která byla plánovaná,“ řekl před několika měsíci producent divadla Broadway Oldřich Lichtenberg pro super.cz.

„Od jeho dcery Ester vím, že byl po lékařském zákroku uveden do umělého spánku. K poskytování jakýchkoliv informací o jeho zdravotním stavu je však oprávněna dcera Ester. Pepovi přeji brzké uzdravení,“ dodal.

Jeho zdravotní stav se lepší

Josef LauferZdroj: Profimedia

Lichtenberg neztrácel optimismus ani v nejhorších chvílích. „Není ale v kómatu, normálně spí, Pepa a všechny jeho klinické testy jsou v pořádku. Tak asi si potřebuje jenom víc odpočinout,“ uvedl pro Top Star s tím, že se Laufer jistě brzy probudí.

„Má za sebou i další zákroky. Myslím si, že už těch narkóz na něho bylo moc. Srdíčko totiž, pokud vím, měl jinak v pořádku,“ řekl Blesku klavírista a někdejší kapelník Karla Gotta - Pavel Větrovec.

Jeho manželka se modlila, aby se probudil

Josef Laufer manželkaZdroj: Profimedia

Domů se na něj jistě těšila i manželka Irena Greifová. S kostýmní výtvarnicí tvoří Laufer jeden z nestabilnějších párů českého šoubyznysu. Svého času se strachoval on o ni, když prodělala toxický šok a musela se všechno učit od začátku. Nyní je na tom daleko lépe a doufá, že zdravotní stav jejího manžela se bude už jen zlepšovat.

Laufer byl fešák

Josef LauferZdroj: Profimedia

Ženy po něm šílely

Mladý Josef Laufer působil na ženy jako magnet.Zdroj: Profimedia.cz

Vždy měl mnoho energie

Josef LauferZdroj: Profimedia

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů