Šíp.deník.cz

Důvod, proč to všechno zvládne! Takhle Laufer před operací mluvil o rodině

Poté, co mu při operaci srdce začaly před dvěma měsíci selhávat orgány, musel být Josef Laufer uveden do umělého spánku. Z toho ho lékaři zatím nemohou probudit, aby se jeho stav nezhoršil. Celá jeho rodina ale věří, že všechno dobře dopadne, a to zejména kvůli tomu, co po svých osmdesátinách řekl sám zpěvák.

1 / 13
Josef Laufer

Josel Laufer už je přes dva měsíce v Nemocnici Na Homolce. Při operaci srdce musel být uveden do umělého spánku. Při ní mu totiž začaly selhávat orgány. Osmdesátiletého zpěváka se zatím lékaři probudit nechystají, ale rodina věří, že všechno dobře dopadne.

Loni v létě Laufer slavil narozeniny a následně se vydal do Českého rozhlasu, kde vyprávěl nejen o oslavě, ale i o svém rodinném zázemí. „Po dlouhé době jsem byl teď ve Španělsku za jednou z mých sestřenic, která mě představila mojí jediné ještě žijící tetě a té je 93. Takže ten kořínek tam bude,“ konstatoval tehdy Laufer v pořadu Blízká setkání.

Josef Laufer má tuhý kořínek

Josef LauferZdroj: Profimedia

Možná jeho dcera Ester tedy nemá tak panický strach. Ví, že v jejich rodině je dlouhověkost a každý se ze všeho dostal. Pravdou je, že Laufer měl vždycky energie dost. Svým temperamentem byl známý. Obdivovala ho i Irena Greifová, když si ho před více než 50 lety vybrala.

Maminka Laufera je totiž Španělka a Greifová je pro změnu poloviční východňárka. Hádky u nich doma musely být opravdu ostré. S kostýmní výtvarnicí zpěváka kdysi seznámil společný kamarád. Lauferovi padla do oka na první dobrou.

V rodině má dlouhověkost

Josef LauferZdroj: Profimedia

Jakmile ji uviděl, nemohl si pomoc. „Představil mi ji a hned se mi zalíbila. Odvezl jsem ji, ale cestou jsme se zastavili na kávu. Jak to už chodívá, zapovídali jsme se a potom jsme si dali druhé, třetí a další rande,“ prozradil Laufer dle webu našehvězdy.cz.

Kolem Laufera se vždycky motalo spoustu krásných žen. On však dokázal odolat. „Manželka mi párkrát pomohla v mých pořadech svým výtvarným pohledem. Máme totiž velmi podobný vkus a vždycky jsme se shodli,“ řekl Josef a dokazoval tak, jak si jí váží.

Je známý pro svůj temperament

Josef LauferZdroj: Profimedia

Strach o ni měl jednou, když před lety prodělala toxický šok. „Je to velmi špatné, bez přístrojů nepřežije,“ svěřil se tehdy Laufer Blesku. Po zázračném probuzení se Greifová musela učit znovu polykat, mluvit a chodit.

Nyní za ní dcera Ester musí docházet do nemocničního zařízení stejně jako za tatínkem. „Samozřejmě tatínkovi můžu akorát poslat muziku a takové věci, ale jinak ta moje asistence je limitovaná, a tím pádem je to všechno komplikovanější,“ řekla pro Top Star Ester.

Dcera Ester se o něj bojí

Laufer dceraZdroj: Profimedia

„Máma je v rehabilitačním zařízení, takže je to taky komplikované,“ dodala Ester. Pandemie koronaviru jí zamezuje se o rodiče plnohodnotně starat. Za předpokladu, že by Laufera probudili, bude mít plné ruce práce. Je jasné, že už pak nic nebude jako dřív.

Greifová doufá, že se brzy potkají doma

Josef Laufer a Irena Greifová jsou i přes občasné pomluvy jedním z nejstabilnějších párů českého showbyznysu.Zdroj: Šíp/Tilen Vajt

Sama je v rehabilitačním zařízení

Irena GreifováZdroj: Profimedia

Zdroj: Youtube
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů