Šíp.deník.cz

Víme, kdo jsou!

Jeden z nejlepších soutěžních pořádů vidělo každý večer bezmála 1,5 milionu diváků.
Jeden z nejlepších soutěžních pořádů vidělo každý večer bezmála 1,5 milionu diváků.
Zdroj: TV Nova
Sdílej článek:

PRAHA – Děti, které vám mohou pomoct vyhrát milion! A ŠÍP je našel! O koho jde? O mladé hvězdy soutěže televize Nova Jsi chytřejší než páťák? Zuzana, Štěpán, Tereza, Josef ani Alžběta však svou roli zachránců neberou příliš vážně. Pro ně je hra o velké peníze spíš jenom zábavou. Většinou totiž ani sami nevědí, jaký honorář za účast v soutěži dostali!

Jak se vlastně nové hvězdy televizního vysílání do soutěže dostaly? „Vybrali jsme dvacet pět dětí, ze kterých televize Nova po absolvování vědomostních testů a kamerových zkoušek určíla finální pětici soutěžících a čtyři náhradníky,“ vysvětlila Šípu Alena Kubálková z agentury A-casting, která děti zastupuje.

A děti z pořadu už většinou mají za sebou i nějaké ty herecké zkušenosti. Pár z nich se objevilo v seriálu Ordinace v růžové zahradě, jiní se věnují dabingu, nebo natáčejí reklamy.

V pořadu Jsi chytřejší než páťák? tak nesoutěží dětská elita národa, jak si mnozí mysleli. Páťáci z pořadu většinou už zažili i nějakou tu pětku a ani jejich vysvědčení není od shora až dolů plné jedniček.

„Pětku už jsem dostala. Bylo to z diktátu. Češtinu totiž nemám moc ráda,“ prozradila Šípu Karolína Pešlová, která v desátém pokračování soutěže nahradí Terezu Flekovou. „Nějaká dvojka na vysvědčení byla,“ přiznává, že není dokonalá, i Zuzana Procházková. A v podobném duchu hodnotí své školní úspěchy i ostatní.

Ovšem raději než o škole se baví o tom, jaké to bylo při natáčení soutěže. „Vycházeli jsme spolu bez jediného problému. Myslím, že jsme byli skvělý kolektiv. A úžasně jsme si rozuměli i s panem Genzerem a panem Suchánkem,“ říká Alžběta Oborníková.

Jak si rozuměli s oblíbenými komiky? „Chovali se k nám skvěle,“ vypráví Alžběta Oborníková. „Bylo to, jako bychom se s nimi znali odmalička,“ svěřila se Šípu Zuzana Procházková. A skutečně! Genzer se Suchánkem se chvílemi opravdu chovali jako by právě opustili pátou třídu. Ale nutno dodat, že kvalitě pořadu to bylo jen ku prospěchu.

 

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů