Šíp.deník.cz

Kuchařka Kamu zveřejnila svatební fotky, takhle jí to slušelo

4 fotografií 4
Kamila Rundusová
Kamila Rundusová
Zdroj: Profimedia
Kuchařku Kamu milovali fanoušci hlavně díky jejím barevným kuchařkám. Její popularita postupně upadá. Nedávno čelila kritice za to, že použila fotografii cuket z fotobanky. Momentálně žije na Kostarice.
Sdílej článek:

Kamu a Robi se hledali, až se našli, společně se věnují surfování a v posledních měsících se dali i na ezoteriku. Oblíbená kuchařka Kamila Rundusová alias Kamu je už dva roky vdaná paní. Nyní konečně zveřejnila fotky z utajované veselky a fanoušci z nich doslova šílí. Kuchařka si vzala jako svého životního partnera surfaře, který si říká Robi Chad.

Utajovaná svatba

„14. 6. 2020 jsem se provdala za tu nejúžasnější lidskou bytost na této planetě. Dva roky a přijde mi to jako století. Děkuji ti za všechno. Děkuji, že jsi můj nejlepší učitel, přítel a manžel. Miluji tě,“ připsala oblíbená kuchařka ke společným fotografiím se svým manželem a vystavila je na Instagramu.

Jak se zdá, Robi je pro ni opravdu osudový muž. V dalším z příspěvků Kamu přiznává, že narozdíl od ostatních žen po svatbě netoužila. „Manželství je snem mnoha žen. Já už si ale od dětství nikdy nechtěla nikoho vzít, nechtěla jsem mít rodinu. Prostě jsem nechtěla prožít to, co moji rodiče a jejich rodiče. Chtěla jsem ochránit sebe a své možné budoucí děti před všemi těmi nekonečnými hádkami, dramaty a traumaty.“

S manželem se vrhli do společného podnikání, na Kostarice vyrábí a prodávají zmrzlinu. 

Kuchařky vyměnila za ezoteriku

Téměř pod každým svým příspěvkem láká Kamu své fanoušky ke koupi knihy Jak si uvařit vesMÍR. „Celé naše životní příběhy doplněné o učení našich mentorů, učitelů a lékařů, které nám na naší cestě pomáhají být lepšími lidmi, partnery, sourozenci a dětmi, najdete v naší knize s ilustrovanými kartami Jak si uvařit vesMÍR”. To, že chce ostatní lidi inspirovat, má v sobě už dlouho, před třemi lety o tom mluvila v rozhovoru pro DVTV. „Můj život je horská dráha, byla jsem na dně, vyhořela jsem. Bez Instagramu bych se neuživila, ale měla jsem chuť ho smazat, pořád jsem se snažila všem vyhovět, z hejtů jsem se hroutila, věřím ale, že můžu inspirovat lidi, můj život je barevnej a jinej.”

U fanoušků kniha s ezoterickou tématikou místo nové kuchařky neuspěla. Velká část z nich Kamu sledovala hlavně kvůli tomu, že obdivovali její kuchařské schopnosti a vařili podle jejich receptů. Kamila byla i vzorem pro řadu žen, které se snažily zhubnout, před lety prošla neuvěřitelnou tělesnou proměnou. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů