Šíp.deník.cz

Fanoušci Mandrage od kapely dávají ruce pryč! "Víťo, jdi se léčit!"

Kapela Mandrage před pár dny vzbudila obrovský rozruch, když oznámila definitivní konec. "Pochovat" kapelu se rozhodli zbylí členové velkým koncertem v O2 Aréně, kde ale zpěvák Vít Starý už nebude, nahradí ho kolegové z branže. Ačkoliv velká část fanoušků věří v návrat frontmana, mnoho lidí od muzikantů dává ruce pryč!

1 / 10
Mandrage

Kapela Mandrage měla v českém rybníčku již několikaletou tradici a dokázala si najít širokou fanouškovskou základnu napříč celou republikou. Bohužel rychlý výstup ke hvězdám měl i své vedlejší účinky.

Zpěvák Vít Starý neunesl slávu a postupně se čím dál více utápěl svými "démony." Nešlo ale o deprese, mladý talent propadl návykovým látkám. Nedostatek spánku na koncertech a obří mediální tlak dohnalo Starého přímo do pekla.

Fanoušci a hlavně zbylí chlapci z kapely věřili, že se Vítek dá brzy dokupy, čekalo je rozlučkové turné Dlouhej únor. Pak ale přišel šok, frontman přestal komunikovat a napsal pouze vzkaz, že chce všechny koncerty zrušit. To už všichni tušili, že je zle. Nyní se začali lidé dělit do dvou skupin, jedna Starému fandí, druhá zcela změnila pohled na kapelu dali od ní ruce pryč!

Vít Starý měl před sebou slibnou budoucnost, vyměnil ji ale za drogy.

Vít Starý, přítelkyněZdroj: Profimedia

Členové Mandrage se snažili ze začátku maskovat důvod nefunkčnosti jejich kapely, rychle se ale ukázalo, že Vít Starý bojuje se závislostí na tvrdých drogách. Odhalil to nejen vzhled zpěváka, ale i několik jeho známých, kteří fámu potvrdili.

Starý nejprve přišel o zuby a vymlouval se na úraz, pak ale náhle nápadně zhubl, zhoršila se mu pleť a propadly se mu tváře. Nikdo tehdy netušil, jak vážný může mít jeho stav dopad.

Za oblíbenou kapelou stále stojí velké množství fanoušků, mnoho z nich ovšem naopak svalují vinu na Vítka a zazlívají mu rozklad Mandrage!

Poslední fotky Vítka Starého šokovaly veřejnost.

Vít Starý, MandrageZdroj: Reprofoto FTV Prima

Úpadek Vítka Starého neproběhl ze dne na den, zpěvák bojoval se svou závislostí mnoho měsíců, než vše začalo být extrémně nápadné. 

Na koncertech Mandrage si už ale fanoušci delší dobu všímali, že s Vítkem něco není v pořádku! "Jednou byli v Chebu na městských slavnostech. A ty obličejový akrobacie kterýma rozvlhčil u pódia přilehly dvanáctky, nezapomenu. Kámoška která tou dobou dělala v KOTEC (poskytovatelem služeb sociální prevence pozn. redakce) hned poznala, že by ten zpěvák mohl být klidně jejich klient." vzpomínají zpětně fanoušci.

Bohužel se ale stavem frontmana dlouho nikdo nezabýval, až když byla situace skutečně kritická. Nyní čeká Starého dlouhá cesta, zatím se ale ani sám nerozhodl, že by chtěl s drogami skoncovat. Nezbývá, než mu popřát mnoho sil a doufat, že na něj budou věrní posluchači čekat, než se vrátí zpět do normálního života…

Starému bylo při založení kapely pouhých dvanáct let. Slávu neunesl.

Vít Starý MandrageZdroj: Profimedia

Cesta ze závilosti nebude jednoduchá, může trvat roky!

Vít Starý MandrageZdroj: Profimedia

Ostatní členové prý na Víta počkají.

Vít Starý MandrageZdroj: Profimedia

Zdroj: Jan Novák
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů