Šíp.deník.cz

Miláček národa Karel Gott dřel až do úmoru: Poslední velké gesto lásky!

Karel Gott byl celebritou nejen v Čechách, ale po celém světě. Celý národ zahalil smutek, když hudební ikona podlehla leukémii, se kterou bojoval více než rok. Zpěvák ovlivnil svojí muzikou několik generací a bude všem chybět. O tom, že se blíží poslední dny ale Gott věděl a udělal vše, aby stihl dokončit dílo, které bude odkazem pro jeho dcery!

1 / 11
Karel Gott rodina

Nejslavnější popový zpěvák Karel Gott byl vždy neuvěřitelně pracovitý a skromný, čímž si získal přízeň milionů diváků. Karla milovali všichni, kolegové, fanoušci, i lidé, kteří jeho muziku neposlouchali.

Svou osobností uměl okouzlit davy a vydrželo mu to celý život. Zamlada byl Gott přelétavý a ženy pro něj byly múzou, až na stáří ale potkal pravou lásku! Ivana Gottová svému muži ukázala úplně jiný život.

Dříve nespoutaný zlatý Slavík se usadil a dokonce svolil ke sňatku a stal se po letech znovu otcem. Po zpěvákovi zůstaly celkem čtyři dcery, Dominika, Lucie, Charlotte a Nelly. I kvůli nim dodělal dokument, dobře totiž věděl, co dělá…

Karel Gott netočil dokument kvůli sobě

Karel GottZdroj: profimedia

Gott začal v době kdy se dozvěděl o návratu zákeřné rakoviny natáčet celovečerní dokument o svém životě. Tehdy kývl na projekt s vidinou, že po sobě zanechá životní dílo zachycené na kameře.

To však nebyl jediný důvod, proč si moc přál film dotočit. Uvědomoval si dobře, že leukémie jeho tělo rychle oslabuje a poslední záběry už točil i ve dnech, kdy se cítil unavený a slabý.

Největší motivací byly pro zpěváka jeho dvě nejmladší dcery, se kterými měl naprosto dojemný vztah. Protože si kdysi neužil výchovu ani jedné ze svých starších dcer, s mladšími, Charlotte a Nelly to bylo úplně jiné!

Karel Gott chtěl pro rodinu to nejlepší

Karel GottZdroj: profimedia

"Doufám, že mi osud dá ještě příležitost, abych si ještě zazpíval, moc bych si to přál. Všemohoucí ale má své plány, které nemohu změnit. Člověk cítí, že s ním má nějaké úmysly," pronesl Gott mrazivá slova při jednom ze svých posledních rozhovorů.

Tehdy věděl, že budoucnost je nejistá, věřil ale v zázrak. Dokument o svém životě chtěl dotočit, stejně jako dopsat autobiografickou knihu. Olga Špátová, která je autorkou snímku tvrdí, že poslední záběry točili pouhých čtrnáct dní před smrtí a to i když se cítil zle. "Karel chtěl vše dodělat, otevřeně jsme hovořili i o konci. On ale dál plánoval, jako by mu nic nebylo," popisuje dojemné poslední chvilky Špátová.

Všichni doufali, že se známý zpěvák dočká promítání dokumentu, bohužel se tak nestalo. Stihl ale dodělat vše, co chtěl. Nebyl by to Gott, kdyby nedostál svému slovu, svou pílí byl proslulý. Díky své pracovitosti a vůli dokončil své životní dílo, knihu a film, kterou si jeho malé dcerušky budou moci pouštět, až budou starší a na otce tak budou mít věčnou vzpomínku. Mimo jiné se očekává, že film bude kasovním trhákem!

Manželku Ivanu a dcery Karel Gott miloval

Karel Gott s dceramiZdroj: profimedia

Dokument Olgy Špátové už teď slibuje intimní zpověď celé rodiny Gottových a záběry, které budou chtít vidět všichni jeho fanoušci po celém světě! Gott dobře věděl, že tím vydělá své rodině další miliony!

Srdcař každým coulem, jinak se nedá o Gottovi hovořit. Jeho odchodem se vytvořila v českém showbyznyse díra, kterou už těžko někdy někdo zaplní.

Božský Karel byl ikonou napříč generacemi, která se nedá nahradit. Pro smutnící fanoušky je alespoň malá útěcha, že díky vzniklému dokumentu stihl zpěvák zaznamenat svůj bohatý a jedinečný život. Hvězda Karla Gotta ale rozhodně nezhasla, jeho muzika tu bude zářit dál. Navíc, malá Charlotte je po svém otci talentovaná zpěvačka, převezme žezlo po svém tatínkovi? To ukáže čas…

Gott byl pracovitý a nikdy nezklamal své fanoušky.

Karel GottZdroj: profimedia

Gottova manželka Ivana stála po jeho boku do poslední chvilky…

Ivana GottováZdroj: profimedia

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů