Šip.deník.cz

Miliardář Janeček promluvil: Brutální rozvodová bitka!

Karel Janeček se vedle své poslední partnerky Lilie naprosto změnil. Dřívější propagátor polygamních vztahů se zamiloval tak moc, že dokonce přestal vyhledávat nové milenky a je věrný! Sice je aktuálně šťastný, vrásky na čele mu ale dělá jeho stávající manželka Mariem, se kterou ho čeká rozvod. Janeček v otevřeném rozhovoru prozradil, že prožívá doslova peklo! 

1 / 11
Karel Janeček

Mariem si Janeček vzal v roce 2015, až teď ale prozradil, že to nebylo z lásky! Karel tvrdí, že mu dala nůž na krk a vyhrožovala mu potratem. "Zachránil jsem naše dítě, brát jsem si nechtěl," šokuje excentrický miliardář.

Přiznává ale, že na začátku vztahu byl velice zamilovaný a prožíval krásné období, to však nemělo dlouhé trvání. Manželství se začalo rozpadat už pět měsíců po svatbě!

"Nebylo to funkční manželství, snažil jsem se to udržet kvůli synovi, ale nemělo to smysl." Janeček takto začal zlehka, potom se ale otevřel a informace které se rozhodl odkrýt jsou opravdu pikantní! 

Karel si vybral Lilii.

Karel JanečekZdroj: profimedia

Příběh který Karel odvyprávěl je opravdu šokující. Po dvou letech odhalil co se tehdy odehrálo mezi ním a jeho dvěma ženami. Snažil se zachránit manželství s Mariem, jenže potkal Lilii. Byla to láska na první pohled, tehdy však ještě Janeček věřil v model mnohoženství a tak dívkám nabídl model, že budou všichni žít jako šťastná rodinka. Mariem na to tehdy kývla a tvářila se, že to zkusí.

Neváhala dokonce předstírat těhotenství!!! Lili v té době byla těhotná a Mariem se nenápadně snažila jí odstranit a tvářila se u toho jako kamarádka. Karel se prý tehdy nechal téměř zlomit! "Nevěděl jsem co mám dělat, nechtěl jsem přijít o malého Yanise a přemýšlel, že se rozhodnu pro ní, opět vyhrožovala interrupcí. Pak skutečně otěhotněla, nakonec ale šla na potrat, nepodařilo se mi miminko zachránit," vzpomíná miliardář.

Když se konečně rozhodl pro Lilii, začala mu jeho manželka dělat ze života peklo. Nejen, že mu odepřela vídat syna, ale z trucu se odstěhovala do Paříže, aby Karel neměl možnost se s ním sejít.

Mariem Karla vydírala několikrát.

Jeho žena prý není proti milenkám.Zdroj: Profimedia.cz

Karel podle svých slov udělal vše proto, aby s manželkou dosáhl dobrých vztahů, ona mu však neustále hází klacky pod nohy. "Opravdu jsem se snažil nastavit dobré vztahy, stejně jako to máme s mojí první ženou Míšou, s ní to ale nejde," tvrdí.

Janeček je z chování své manželky zdrcený a říká, že tohle opravdu nečekal. "To, co zažívám v rámci rozvodu jsem si nikdy neuměl ani představit. Je neuvěřitelné, co dokáže udělat žena, kterou jsem kdysi bláznivě miloval."

Mariem mu brání ve styku se Yanisem i přes to, že Karel s ním má skvělý vztah a velice mu chybí! "Nedovolí mi si syna vzít na prázdniny, ani do Čech. Velmi se těším na soudní stání,  kde konečně vysoudím své rodičovské právo!" Karel je do boje nastartovaný a evidentně už se od Mariem nehodlá nechat vydírat, schyluje se k obrovské bitvě…

Karel se na rozvod těší, konečně uvidí syna!

Má snad miliardář komplexy z puberty?Zdroj: Profimedia.cz

Janeček si zkrátka bude ještě muset projít nepříjemnou fází tahanic o syna, jeho nový život ho ale maximálně naplňuje. Nenapravitelný sukničkář je jako vyměněný a o jiných ženách než o Lilii nechce ani slyšet.

"V našem vztahu s Lili nikdo třetí nechybí, jsme kompletní rodina. Necítím potřebu hledat nikoho dalšího, tahle jsem šťastný," přiznal zamilovaný miliardář.

Samozvaná kněžka lásky využila svých sexuálních schopností a ochočila si Karla tak, že je krotký jako beránek. Teď už zbývá jen definitivně odstřihnout Mariem a  téhle zamilované dvojice už nebude stát nic v cestě za dokonalým životem. Karel totiž už s Lilií uzavřel budhistický sňatek a nemůže se dočkat, až jí pojme skutečně za ženu před oltářem…

Janeček si prošel nehezkým obdobím.

Peníze i z něj udělají krasavce.Zdroj: Profimedia.cz

S Mariem to byla láska, nyní je mezi nimi válka.

Karel JanečekZdroj: profimedia

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů