Šíp.deník.cz

Karel Svoboda sebevraždu nespáchal, tvrdí Holanová a Čech

Ringo Čech a Marcela Holanová nevěří tomu, že by Karel Svoboda spáchal sebevraždu.
Ringo Čech a Marcela Holanová nevěří tomu, že by Karel Svoboda spáchal sebevraždu.
Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Zpěvačka Marcela Holanová a umělec Ringo Čech tvrdí, že legendární Karel Svoboda (+68) nespáchal sebevraždu. Podle jejich tvrzení, byl skladatel estét a nevěří, že by ze světa odešel dobrovolně.

Svoboda Holanové napsal hit Čau lásko, který v roce 1987 nazpívala jako duet s Karlem Gottem, a dlouhá léta patřili k přátelům. Teď tvrdí, že sebevražda skladatele měla cizí zavinění. "Pokud by se chtěl zabít, udělal by to s abnormální noblesou, byl by oblečený ve smokingu, seděl by u klavíru. Tohle mi k němu vůbec nesedí," řekla zpěvačka pro Aha! a její slova potvrzuje politik, spisovatel a muž mnoha profesí František Ringo Čech.

"Znali jsme se od mládí, spousty let jsme byli i sousedé. Nevěřím, že se zastřelil. On byl estét! Kdyby se chtěl zabít, tak napíše krásný dopis, který bude vyšperkovávat alespoň tři dny. Vezme si sametové sako, bílý šál, sedne si do křesla, všechno pečlivě naaranžuje. A rozhodně se nepicne před barákem v louži. To mi nikdo nevymluví," míní si o sebevraždě skladatele. (rl)

Přidejte si nás na Facebooku a buďte s námi stále on-line: Facebook/sipplus

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů