Šíp.deník.cz

Kate Moss děsí fanoušky: Vášnivé kouření a drogy se podepsaly na jejím vzhledu

5 fotografií 5
Kate Moss
Kate Moss
Zdroj: Profimedia
Kate Moss se změnila k nepoznání Modelka je vášnivou kuřačkou Kate Moss kdysi užívala drogy a měla velice divoký životní styl Kate Moss patřila k nejúspěšnějším modelkám své doby
Sdílej článek:

Kate Moss se po delší době objevila na veřejnosti po boku svého otce a bratra v Londýně a bývalá topmodelka byla doslova k nepoznání. Na hvězdě devadesátých let se evidentně podepsal nejen divoký životní styl, ale hlavně vášnivé kouření. 

Kate Moss již před lety vysloužila přezdívku největší kuřačka všech dob. Proslýchá se, že nejznámější modelka denně vykouřila 80 až 100 cigaret. Kate si prý dává čtyři cigarety za hodinu, to znamená, že kouří celý den v intervalu po patnácti minutách. 

Z posledních snímků Moss je ale patrné, že se na ni divoké mládí a vášnivá konzumace nikotinu začala podepisovat, Fanoušci nemohou topmodelku ani poznat a shodují se, že by mohla být odstrašujícím příkladem pro další kuřáky.

Zatímco na propagačních materiálech se Kate prezentuje vyžehlená a dokonalá, ve skutečnosti má obličej strhaný a plný vrásek.

Málem přišla o dceru

Výrazným zlomem v Kariéře Kate Moss byl rok 2005, kdy britský bulvární deník zveřejnil fotografie, na nichž šňupala kokain. Dle slov modelky citovaných listem Guardian bral drogy úplně každý, koho znala a z tohoto důvodu jí to přišlo pokrytecké hlavně proto, že se všichni soustředili na ni. V té době se Moss navíc pokusili odebrat dceru Lilu.

I když nebyla z braní drog nikdy obviněna, ztratila kvůli fotkám lukrativní smlouvy s několika špičkovými značkami. Později se sice za své chování veřejně omluvila, reputace divoké pařmenky jí ovšem už zůstala. "Přijímám plnou odpovědnost za své činy. Souhlasím také s tím, že mám různé osobní problémy, které musím řešit. Začala jsem podnikat obtížné ale nezbytné kroky k jejich vyřešení," napsala Kate v prohlášení.

Kate Moss tvořila v dobách své největší slávy pár například s Johnnym Deppem či britským vydavatelem Jeffersonem Hackem. Fotky s drogami pak vznikly v době, kdy randila s britským hudebníkem Peterem Dohertym. Skandál vedl sice k ukončení mnoha jejích modelingových smluv o rok později se ale opět vrátila zpět na výsluní. Dnes už by ovšem éterickou krásku na ulici nejspíš poznal málokdo. Ostatně přesvědčte se sami v naší galerii. 

 

Na nové kampani pro známou módní značku je Kate Moss vyretušovaná

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů