Šíp.deník.cz

Kateřina Brožová jako somračka: V oblíbeném seriálu si zahraje netradiční roli

5 fotografií 5
Kateřina Brožová
Kateřina Brožová
Zdroj: Tilen Vajt/Profimedia
Kateřina Brožová vypadá báječně Herečce by pět let do šedesátky hádal málokdo Kateřina Brožová se na premiéře Žižky tvářila uvolněně, se svou sokyní Agátou Hanychovou se ale setkat nechtěla Brožová si udržuje štíhlou postavu
Sdílej článek:

Kateřinu Brožovou všichni znají jako dámu na úrovni, která by si o nemajetného chudáka neopřela ani kolo. Jak sama říká, nevidí nic špatného na tom, že muž se má o ženu umět postarat. Nyní si ale musela vyzkoušet roli bezdomovkyně s velkým tajemstvím.

Seriálem Ordinace v růžové zahradě prošla celá řádka českých hereček a nyní přišel čas i na krásnou Kateřinu Brožovou. Nebude však hrát ani doktorku, ani zraněnou paničku, ale bezdomovkyni, která silně zahýbe dějem.

Pro Kateřinu, která je zvyklá na život v luxusu, půjde o netradiční roli.

Herečka zvyklá na luxus si zahraje bezdomovkyni

„Kulich, džíny, těžké boty… Iveta rozhodně není panenka zvyklá na luxus. Jako herečka jsem za ni tak ráda! Jednak je protiúkolem k mému hereckému typu a rolím, které jsem dosud hrála, jednak jsem se díky ní dostala do Ordinace, naprostého seriálového fenoménu. Navíc má Iveta nejedno velké tajemství, které bude divákům i hrdinům postupně rozkrývat, neustále je překvapovat, dost možná i šokovat,” prozradila Brožová pro ahaonline.cz.

Ani v reálném životě neměla Brožová na muže štěstí. Všichni sice patřili mezi velmi movité podnikatele, štěstí to ale herečce nikdy nepřineslo. Dokonce si užila i domácí násilí. Mimo jiné byla partnerkou mediálního magnáta Jaroslava Soukupa, který dnes čeká dítě s modelkou a rebelkou Agátou Hanychovou.

„Mně už neukradne srdce asi nikdo. Doufám! Už se ho nakradli dost v minulosti, takže já si nechávám radost z toho, co žiju, vnímám, vidím,“ řekla pro MF DNES po posledním rozchodu. 

Muže si vždy idealizovala, nakonec však vždy přišlo vystřízlivění

Nyní je prý sama, věnuje se sobě, dceři a energii čerpá v přírodě. 

„Osobně inklinuji spíš k přírodě, takže já moji duši a srdce nabíjím přírodním prostředím. Slunce, hory, les, řeka, přehrada, zvířata kolem mě a dobří lidé, kterých je opravdu pomálu,“ svěřila se se svým nynějším životním stylem.

Vždy prý měla v lásce na očích růžové brýle a své milence a partnery si idealizovala. Nakonec ale vždy přišla realita a blondýnka vystřízlivěla. Nyní na hledání muže navíc nebude mít čas, role v Ordinaci ji zaměstnává natolik, že je ráda, když si oddychne.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů