Šíp.deník.cz

Těhotenská móda jinak: Kateřina Kasanová se ukázala v modelu po vzoru Rihanny

4 fotografií 4
Kateřina Kasanová
Kateřina Kasanová
Zdroj: Profimedia
V roce 2017 se stala Miss Czech Republic. Miminko čeká s fotbalistou Tomášem Petráškem. V minulosti randila s Benem Cristovaem.
Sdílej článek:

Vítězka Miss Czech Republic Kateřina Kasanová ukázala fanouškům roustoucí těhotenské bříško. Půvabná blondýnka a její partner fotbalový obránce Tomáš Petrášek se na prvního společného potomka moc těší. Porod se modelce už nezadržitelně blíží. 

Kateřina vyhrála soutěž krásy v roce 2017. Tehdy randila se zpěvákem Benem Cristovaem, vztah jim ovšem dlouho nevydržel. Po rozchodu s exotickým zpěvákem se seznámila přes sociální sítě se svým současným partnerem, jiskra mezi nimi přeskočila ihned. 

Těhotenství

"Rok té nejčistší lásky a pátý měsíc nepopsatelného pocitu štěstí," touto větou oznámil pár v polovině léta na svých sociálních sítích očekávání miminka. Gratulace se hrnuly ze všech stran. "Ježiiiš, moc gratuluji," napsala ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko. Kateřina a Tomáš žijí v polském městě Čenstochová, přestěhovali se tam kvůli angažmá fotbalisty v místním klubu. Od oznámení těhotenství sdílí modelka na svém Instagramu různá doporučení a tipy pro ostatní těhotné. Ve svých stories ukázala i speciální těhotenský pás do auta, který chrání rostoucí bříško. 

Velká láska

Dlouhovlasá kráska se stane maminkou ve velmi nízkém věku. Třiadvacetiletá Kateřina je ovšem přesvědčena o tom, že si pro založení rodiny vybrala toho správného partnera. Nedávno se o své city k Tomášovi podělila na Instagramu. "Děkuji, že spolu umíme tak dobře komunikovat.. děkuji, že si vzájemně sdělujeme své myšlenky a potřeby.. děkuji, že jsme k sobě upřímní. Věřím, že společně všechno zvládneme a že si ten život ještě pěkně užijem," napsala k společné fotografii.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů