Šíp.deník.cz

Kateřina Kasanová čeká miminko: Expartnerka Bena Cristovao je v pátém měsíci

4 fotografií 4
Kateřina Kasanová
Kateřina Kasanová
Zdroj: Profimedia
V roce 2017 se stala Miss Czech Republic. Miminko čeká s fotbalistou Tomášem Petráškem. V minulosti randila s Benem Cristovaem.
Sdílej článek:

Třiadvacetiletá kráska Kateřina Kasanová, která se v roce 2017 stala Miss Czech Republic, na sociální síti oznámila radostnou zprávu. Se svým partnerem, fotbalistou Tomášem Petráškem, se dočkají prvního společného potomka. S krásným přiznáním pár čekal až do pátého měsíce těhotenství. 

Modelka a Miss Czech Republic pro rok 2017, Kateřina Kasanová, učinila na sociální síti dojemné přiznání. Snímkem, na kterém její partner, Tomáš Petrášek, líbá její rostoucí bříško, oznámila, že je těhotná. „Rok té nejčistější lásky a pátý měsíc nepopsatelného pocitu štěstí,” napsala modelka do stories. 

Rok spolu

Kateřina Kasanová a Tomáš Petrášek se dali dohromady před rokem přes sociální sítě. Fotbalista na sebe upozornil ve chvíli, kdy modelce okomentoval jeden z jejích příspěvků, a kráska si jej všimla. Začali si dopisovat a prakticky okamžitě mezi nimi přeskočila jiskra. „Byla jsem zamilovaná už přes zprávy a díky jeho hlasu,” uvedla tehdy Kasanová pro redakci super.cz

Vztah se vyvíjel a nadále vyvíjí skvěle, jediným problémem bylo, že Petrášek kvůli fotbalu trávil spoustu času v Polsku, kde působí jako kapitán týmu Raków Czestochowa, a tak dvojici dělilo několik stovek kilometrů. Nakonec se ale kráska rozhodla přestěhovat za svým milým, aby mohli být neustále spolu. Tak to alespoň vypadá podle snímků, které modelka na sociálních sítích zveřejňuje. Podle informací Blesku se také registrovala v polské modelingové agentuře. 

Románek s Benem Cristovaem

Dávno předtím, než se modelka seznámila s Petráškem, se v jejím životě vyskytoval také Ben Cristovao, se kterým kráska randila několik měsíců. Kateřina Kasanová a Ben Cristovao se dali dohromady během natáčení videoklipu a jistý čas se zdálo, že vztah funguje na výbornou. Nakonec se ale láska rozpadla a dvojice zjistila, že každý chce něco jiného, a v poklidu se rozešla. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů