Šíp.deník.cz

Kateřina Kornová šla do sebe! Z obtloustlé dámy je zase KOČKA k nakousnutí!

8 fotografií 8
Kateřina Kornová
Kateřina Kornová
Zdroj: Tilen Vajt
Kateřina Kornová je už zase kočka. Kateřina Kornová je už zase kočka. Kateřina Kornová je už zase kočka. Kateřina Kornová je už zase kočka.
Sdílej článek:

Už to vypadalo, že Kateřina Kornová (47) definitivně přišla o svůj pověstný sex-appeal. V poslední době ale prošla pořádnou změnou. 

Když se Kateřina před časem začala po delší době objevovat na veřejnosti, překvapila každého svým vzhledem. Už to nebyla ta žena s pěknými tvary, která dráždila muže na erotických fotkách. Stala se z ní dáma s kily navíc, pro kterou je vzhled až na posledním místě. 

Pak se ale něco změnilo a Kateřina se znovu začala dostávat do formy. Zřejmě také díky škole, kterou studuje a kde byl prý na denním pořádku i tělocvik.

Nikdo ale zřejmě nečekal, že v jejím věku půjdou změny tak rychle a na tiskové konferenci k soutěži Muž roku 2014 všechny pořádně překvapila.

Místo prostorově výraznější dámy se objevila mladistvá kočka, za kterou se opět ohlédne každý muž. A pěkně se za ní otáčeli i letošní finalisté, kteří se na tiskovce v Café café poprvé představili.

"Jsem rád, že se i letos přihlásilo do soutěže tolik zajímavých mladíků a jsem sám zvědav, jak celá soutěž dopadne," řekl Šípu organizátor David Novotný.

Který z chlapců se nakonec stane Mužem roku, uvidíme už 22.srpna.  

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů