Šíp.deník.cz

Kateřina Zemanová popřela spekulace o potratu a promluvila o vlastní rodině

3 fotografií 3
Kateřina Zemanová s rodiči
Kateřina Zemanová s rodiči
Zdroj: Profimedia
Kateřina Zemanová zatím rodinu neplánuje Kateřina Zemanová svému slavnému otci zatím vnouče neporodí Kateřina Zemanová se věnuje hlavně práci, navíc nemá partnera, se kterým by rodinu nyní založila a ani prý nespěchá
Sdílej článek:

Kateřina Zemanová se objevila na charitativním dni Setkání zázraků v porodnici v pražském Podolí. Dcera prezidenta je totiž patronkou projektu Anděl mezi zdravotníky, který na akci reprezentovala. Zemanová prozradila, jak to má s dětmi, zda má přítele a jestli v budoucnu o rodině vůbec uvažuje.

Akce v porodnici, kterou navštívila Kateřina Zemanová, byla na počest lékařům, kteří za 10 let zachránili již stovky dětí během komplikovaných porodů.

Dcera prezidenta Miloše Zemana zde předala šek vítězi soutěže Anděl mezi zdravotníky.

"Ono je to spojení dvou akcí, ta první je Anděl mezi zdravotníky, je už třetí ročník a jsem toho patronkou. Pan doktor Patrice, který tady pracuje, tak vyhrál první cenu, to znamená, že jsme spojili ty dvě akce dohromady a slavnostně jsme mu to šli předat. Máme radost, že se to dalo spojit a že je to fajn den i pro děti," vysvětlila Kateřina webu Extra.

Nesmí vám uniknout

Spekulace o potratu

Ačkoliv se Kateřina Zemanová zapojuje do akcí spojených s dětmi a porody, sama se zatím do mateřství příliš nežene.

"Není to věc, o které bych teď aktivně přemýšlela," prozradila prezidentova dcera, že o vlastní rodině zatím neuvažuje. Následně dodala, že i když je nyní bez partnera, přesto se o sobě občas dočte velice zajímavé informace.

"Já jsem slyšela, že jsem byla tajně na potratu, čemuž se směju. To jsou takové spekulace, které ani nevím, odkud přišly," uzavřela Zemanová s úsměvem.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů