Šíp.deník.cz

Katie Holmes je na ocet: Jamie Foxx se vytasil s novou žhavou přítelkyní

Kráska z Dawsonova světa Katie Holmes je zase sama, takže pánové, hurá do Hollywoodu na lov! Její šest let dlouhý vztah s hercem a zpěvákem Jamiem Foxxem se rozpadl před třemi měsíci a všichni se to dozvěděli až ve chvíli, kdy byl Foxx spatřen s novou ženou.

1 / 9
Jamie Foxx a Katie Holmes

Veřejně tajný vztah Katie Holmes, bývalé manželky Toma Cruise, s nímž má dceru Suri, a Jamieho Foxxe, nespoutaného Djanga, je u konce. Vše začalo v roce 2013, kdy se Katie Holmes vysmála médiím, že představa vztahu s Foxxem je absurdní. Několik let se s ním tajně scházela, ne z vlastního popudu - podle dohody s bývalým manželem, scientologickým bohem, nesměla s nikým po tři roky od jejich rozvodu randit. Po skončení lhůty v roce 2016 konečně odhalila to, co všichni věděli, a od té doby svůj vztah s Foxxem vykřikovala do světa. Sotva před pár měsíci byli vyfoceni na romantické vyjížďce na jachtě, a teď vyjde najevo, že jsou od května od sebe. Co se stalo? A kdo je Foxxova sexy partnerka?

Konec dalšího hollywoodského páru

Jamie Foxx a Katie HolmesZdroj: profimedia

Zprávy o rozchodu zdánlivě zamilovaného páru se začaly šířit, když si Jamie Foxx zašel do klubu v západním Hollywoodu se zpěvačkou Selou Vave. Že ji neznáte? To nikdo. Foxx se už takhle tahal s několika dámami a pokaždé se mluvilo o rozchodu, pak ho ale někdo viděl s Holmes a vody se uklidnily. Tentokrát je to ale konec. Opravdový konec.


Podle zdroje blízkého oběma hercům se pár rozešel už v květnu a rozhodl se o tom pomlčet, protože věděli, že jim média nedají ani na okamžik pokoj. Foxx si nakonec našel novou partnerku a nechtěl ji skrývat, vzal ji na veřejnost a pravda se dostala ven.

Tajemná zpěvačka

Jamie Foxx a Katie HolmesZdroj: profimedia

Foxx ani Vave se o vztahu zatím nijak nevyjádřily. Návštěva klubu nebyla jejich prvním veřejným výstupem, před pár dny byly spatřeni, jak odchází z narozeninové oslavy rappera Lil' Pumpa.


Ihned po zveřejnění této zprávy se ozval Foxxův zdroj s komentářem, že o nic nejde. ,,Sela je jen začínající mladá zpěvačka a Jamie se jí snaží pomoct." To však nevysvětlovalo, proč se drží za ruce. Teď je to všechno jasné.

Čeká nás vztahová válka?

Jamie Foxx a Katie HolmesZdroj: winto

Důvod rozchodu je zatím neznámý. Holmes i Foxx jsou známí tím, že si svůj osobní život pečlivě střeží a ven se dostane jenom to, co oba chtějí, aby se vědělo. Holmes se k rozchodu zatím nevyjádřila, a protože to tutlali dlouhé tři měsíce, neočekává se, že na sociálních médiích vypukne nějaká válka mezi bývalými partnery. Fanoušci věří, že se pár rozešel v dobrém.

Co se jí u nás?

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů