Šíp.deník.cz

Nevěra a propařené noci: Katie Holmes nevystála úlety Jamie Foxxe

Tak už známe důvod rozchod jednoho z nejtajemnějších párů Hollywoodu. Jamie Foxx se, tak jako tradičně, nedokázal ke své přítelkyni chovat s respektem a Katie Holmes to už nevydržela.

1 / 9
Katie Holmes a Jamie Foxx

Jak jsme vás informovali, Katie Holmes a Nespoutaný Django se rozešli. Jejich vskutku tajný vztah trval od roku 2013, přiznali ho ale až o tři roky později, protože krutý bůh scientologie Tom Cruise si manželčin budoucí románek pojistil neprůstřelnou smlouvou. Pár se rozešel už v květnu, doteď to ale drželi v tajemství. Stejně tajný byl i důvod rozpadu vztahu, ale co není u hvězdy seriálu Dawsonův svět velkou neznámou?

Foxx je neuctivý chlap a podvádí své přítelkyně

Katie Holmes a Jamie FoxxZdroj: profimedia

Podle zdroje blízké herečky se Katie Holmes nemohla dívat na to, jak si ji Foxx neváží. Prominentní herec a zpěvák je znám tím, že podvádí své přítelkyně a na různé akce se tahá s neznámými ženami. To se ostatně stalo i během jejich šestiletého románku.

,,Každou chvíli byl vidět s jinou, cizí ženou," řekl zdroj. ,,Je to neuctivý chlap a žije úplně jinak než Katie. Jeho záliba v nočních klubech a nepřetržitém paření do rána nepasuje do jejího pohledu na život - Katie se soustředí na práci a na svou dceru."

Katie Holmes má jiný pohled na svět

Katie Holmes s dcerou SuriZdroj: Profimedia.cz

Zdroj také dokládá, že další překážkou byl fakt, že se vztah snažili udržet na dálku. Zatímco Foxx kalil v Los Angeles, Katie byla v New Yorku a vychovávala svou pubertální dceru Suri. Po šesti letech snažení z jedné strany se ze vztahu vytratila nutná rovnováha.

Jamie svou svobodu oznámil už v květnu, pár dní poté byl ale viděn s Katie a potenciální žhavá novinka vyšuměla. Ve skutečnosti byl opravdu svobodný. Od toho okamžiku byl spatřen s nejméně dvěma ženami, z nichž jedna je jeho nová přítelkyně.

Novou přítelkyní se stala zpěvačka Sela Vave

Jamie Foxx a Katie HolmesZdroj: profimedia

Poprvé se se zpěvačkou Selou Vave ukázal na narozeninové oslavě rappera Lil' Pumpa. O několik dní později si s Vave zašel do nočního klubu v západním Hollywoodu. To byl den, kdy si celý svět uvědomil, že jim Foxx před třemi měsíci oznámil, že mu to s Katie nevyšlo.

Po zveřejnění fotek s Vave se ozval Foxxův zdroj s výmluvou, že o nic nejde a halabala: ,,Sela je jen začínající mladá zpěvačka a Jamie se jí snaží pomoct." Jamie Foxx potvrdil vztah svým třetím a určitě ne posledním veřejným výstupem, kdy zpěvačku vzal do luxusní restaurace Catch. Tom Cruise se k žalostné situaci bývalé manželky ještě nevyjádřil.

Co se děje u nás?

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů