Šíp.deník.cz

Kauza podnikání Nely Slovákové nabírá na obrátkách! Daňové úniky?

Nela Slováková vymyslela před pár týdny "skvělý" podnikatelský záměr, který se ovšem rychle ukázal být jako naprosté fiasko. Prodej dezinfekcí a roušek měl vydělat podnikatelce z Brna miliony, místo toho ale nekalý byznys odhalil další šílené praktiky firmy této influencerky! A nyní se potápí doslova celá loď!

1 / 14
Nela Slováková

Měl to být skvělý způsob, jak rychle vydělat peníze na zboží, kterého je aktuálně v Čechách obrovský nedostatek. Po dezinfekcích a rouškách poslední měsíc a půl lidé doslova šílí!

Poptávky si všimla i Nela Slováková, která rychle využila situace a nechala si vyrobit gely na ruce v Maroku pod záminkou "záchrany lidstva." Tisíce důvěřivých zákazníků, kteří si produkt objednali ho ovšem dodnes nemají, stejně jako peníze, které za něj podnikatelce odeslali!

Nakonec Slováková svým sledujícím zprvu tvrdila, že vše je na dobré cestě a gely z Maroka jistě dorazí, jelikož jsou zrovna na celní kontrole a je potřeba každý kus vzít zvlášť. Pak ale verzi příběhu změnila, tentokrát prý firma nestihla vůbec dezinfekce vyrobit, výsledek pro zákazníky byl ale pořád stejný, neměli ani zboží, ani finance. To byl ale teprve začátek obrovského fiaska, které následovalo!

Podnikatelka z Brna svůj byznys podcenila.

Nela SlovákováZdroj: Profimedia

Po neexistujících gelech na ruce přišla druhá vlna byznysu a tou měly být roušky. Slováková spustila prodej roušek s aktivním stříbrem, o kterém sama několikrát tvrdila, že zabíjí koronavirus, což bylo lživé tvrzení.

Opět se ale našli desetitisíce důvěřivců, kteří podnikatelce zaslali mnohdy skutečně vysoké částky, zboží bohužel nedostali vůbec, a nebo přišla zcela jiná barva, než si původně objednali, a to bez předchozího varování! Jako omluva byl u roušky přiložený lísteček s nápisem promiň.

Mnohem větší skandál ovšem vznikl právě ohledně materiálů v rouškách. Když se totiž zákazníci konečně dočkali svého nákupu, čekalo je velice nemilé překvapení! Kromě jiné designu totiž v prostřední vrstvě byla látka připomínající ponožky!

Je toto skutečně aktivní stříbro?

Nela Slováková nedávno předváděla zákazníkům, co mohou od super ochranné roušky z její dílny očekávat, a odhalila i barvy látek s aktivním stříbrem. Podnikatelka ukázala béžové a bílé látky, ty ovšem k lidem nedorazili!

Po rozstříhání roušek, k překvapení kupujících, nebyla prostřední vrstva z žádného speciálního materiálu, ale z obyčejné látky připomínající svetr po babičce, či ponožky! Slováková tvrdí, že se také jednalo o aktivní stříbro, jaká je pravda, ale nikdo neví!

Lidé se však cítí podvedení, a žádají po rodačce z Brna rozumné vysvětlení, kterého se bohužel zatím nedočkali. Na storno objednávek čekají mnohdy i více než týden! Aktuálně Slováková řeší stovky reklamací a zklamaní zákaznící se schází na Instagramové stránce Hlena Sleváková, kde se během pár dní sešlo více než 27.000 sledujících! A tam teprve začala doslova vřít voda!

Podvedla Slováková své zákazníky?

Stránka Hlena Sleváková se začala aktivně zabývat podnikáním Nely Slovákové, a její autorka skutečně odkopala kostlivce ve skříni! Na profil se totiž začaly ozývat stovky podvedených žen ohledně plavek, roušek i gelů!

Problémová a arogantní komunikace ze strany e-shopu, čekání na faktury, kterých se většina lidí nedočkala, záměna jména na faktuře, či nekvalitní materiál plavek, takový je aktuální výčet stížností ze strany zákaznic! Vše dokonce dokládají printscreeny, kde jsou skutečně vidět nevybíravé způsoby ze strany prodejce.

Místo aby se ale brněnská podnikatelka zamyslela nad svým chováním, zatím pouze vzkazuje všem sledujícím, že jsou hlupáci! Naštvaný dav nespokojených žen se proto chystá na Slovákovou podat hned několik trestních oznámení, včetně podezření z krácení daní díky chybějícím dokladům k nákupům. Vypadá to, že tato kauza bude mít ještě pro podnikavou vítězku reality show ještě nepříjemnou dohru! Situaci pro Vás budeme nadále sledovat!

Z podnikání Nely Slovákové si udělal legraci i kolážista TMBK.

Za odesílání jiné barvy roušky se Slováková omluvila pouze na papírku při doručení!

Nela SlovákováZdroj: Profimedia

Bude mít podnikatelka z Brna problémy s krácením daní?

Sleva NovákováZdroj: Profimieda

Stížností jsou stovky!

Nela SlovákováZdroj: Instagram

Do Slovákové se za její "byznys" opřela i řada celebrit.

Nela SlovákováZdroj: Profimedia

Zdroj: Jan Novák
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů