Šíp.deník.cz

Kevin Costner se po 19 letech rozvádí: Jeho krásné manželce došla trpělivost

4 fotografií 4
Kevin Costner a Christine Baumgartner
Kevin Costner a Christine Baumgartner
Zdroj: Profimedia
Kevin Costner a Christine Baumgartner se rozvádějí. Žádost o rozvod podala manželka. Dříve byl herec ženatý se Cindy Silva.
Sdílej článek:

Charismatický herec Kevin Costner momentálně neprožívá to nejšťastnější období. Jeho manželství s o 20 let mladší módní návrhářkou Christine Baumgartner totiž dospělo do svého konce. Tedy alespoň podle Christine, která požádala o rozvod. 

Byli spolu 19 let, myslel si, že s ní zestárne, a věřil, že je jeho osudovou láskou. To se ale Kevin Costner spletl. Hollywoodský herec a jeho manželka Christine Baumgartner jdou podle webu Mirror po takřka 20 letech manželství od sebe. Žádost o rozvod podala Christine. Co stálo za jejím rozhodnutím, není tak docela jasné. 

Několik důvodů

Kevin Costner a Christine Baumgartner spolu strávili v manželství 19 let a nic nenasvědčovalo tomu, že se nad jejich vztahem stahují mračna. V soukromí ale dvojice řešila hned několika problémů. Jedním z nich měla být podle webu Daily Mail i časová vytíženost Costnera, který momentálně hraje v seriálu Yellowstone.

Manželka jej údajně prosila, aby ze seriálu odešel a měl více času na rodinu. K tomu se ale herec neměl. Důvodů rozpadu manželství bylo ovšem více. Jak manželé uvedli ve svých vyjádřeních, rozvádějí se kvůli „neslučitelným rozdílnostem”.

Velká láska

Herec a módní návrhářka se dali dohromady v roce 1998. O šest let později se pak vzali ve státě Colorado na Costnerově ranči. Během 19 let trvajícího manželství se dočkali celkem tří potomků – dvou synů a jedné dcery. Před Christinou Baumgartner byl Kevin Costner ženatý se Cindy Costner. Ta jej opustila poté, co zjistila, že jí byl nevěrný s jistou tanečnicí.

Herec tehdy manželku prosil, aby jej vzala zpátky, ta ale nedokázala manželovi znovu věřit a trvala na rozvodu. Nakonec tak herec přišel o manželku, které musel během rozvodového řízení vyplatit 80 milionů dolarů (zhruba 1,7 miliardy korun). Christina Baumgartner se však žádného jmění nedočká. S Costnerem totiž před svatbou uzavřela předmanželskou smlouvu.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů