Šíp.deník.cz

Vzpomínáte na Kláru Jandovou z Rodinných pout? Dozrála v ženu a je maminkou

4 fotografií 4
Tomáš Krejčíř a Klára Jandová
Tomáš Krejčíř a Klára Jandová
Zdroj: Profimedia
Klára Jandová v seriálu Tomáš Krejčíř a Klára Jandová po letech opět spolu na place Klára a její jezevčíci Klára Jandová je nyní hlavně maminkou
Sdílej článek:

Klára Jandová sice nepatří mezi herečky, které vídáte na televizních obrazovkách pravidelně, ale jistě si ji pamatujete z rolí křehkých princezen, které se postupem času proměnily do rolí královen. Nyní je Klára především šťastnou maminkou. 

Krásnou Kláru Jandovou diváci mohli vídat před lety v oblíbeném seriálu Rodinná pouta, kde ztvárnila jednu z hlavních rolí, a následně v seriálu Cesty domů. Blýskla se ale už jako teenagerka v seriálech Heřmánci nebo Co teď a co potom.

Jandová vystudovala hudebně dramatické umění na Pražské konzervatoři a poté působila v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích. Následovalo divadlo ABC, kde se stala nejmladší členkou.

Nesmí vám uniknout

Poprvé se objevila ve Studiu kamarád

Před kamerou se objevila poprvé ve čtyřech letech a to ve Studiu kamarád, kde hrála pravidelně na flétnu. Jako herečku dětských rolí jste ji pak mohli vidět třeba v legendárním seriálu Chlapci a chlapi nebo ve slovenském večerníčku Rozprávky zo škvolky.

Nyní je Kláře už čtyřicet tři let a v roce 2016 porodila svého prvního potomka. Otce však dlouho úzkostlivě tajila. I proto, že nerada mluví o svém soukromí, ale především proto, že byl v tu dobu ženatý a měl dvě děti. 

„Je to on, to není nic tajného, ani nikdy nebylo,“ uvedla posléze Jandová. „Žijeme spolu už pár let. Z bývalého vztahu děti skutečně má, všichni o sobě víme a vycházíme v pohodě,“ řekla Blesku

Nesmí vám uniknout

Od princezen ke královnám

Postupem času se přišlo na to, že jde o Denise Černého, který nepatří do herecké branže, což si Jandová velmi pochvalovala.

Vyhledávané dabérce sice s přibývajícím věkem přibyly mírně vrásky, takže by si spíš než princeznu dnes už zahrála královnu, ale šarm a něžnost jí zůstaly. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů