Novinka

Přihlaste se k odběru našich novinek ještě dnes!

Zjistit více

Komu šplouchá na maják v našem šoubyznysu?

Sdílej článek:

Tedy, adeptů bychom měli více. Vybíráme tedy po zralém uvážení čtveřici osobností a párů, lépe řečeno celebrit, jejichž chování se v poslední době podle našeho názoru vymyká zdravému rozumu. Někteří námi vybraní vás rozhodně nepřekvapí – „blázní“ si na kvadrát už dlouhé roky. Jiní zažívají něco, co Britové nazývají A Momentary Lapse of Reason, čili momentální selhání rozumu. Pro hudební fajnšmekry: Právě tak se jmenuje jedno z řadových alb legendární skupiny Pink Floyd…

1. Začneme tradičně, něčím známým, nepřekvapivým. Manželský pár Iveta Bartošová a Jiří Pomeje: Excesy této dvojice již léta baví na pokračování národ!

Tak copak máme nového? Jiří Pomeje, po krk v dluzích, stále spřádá neuvěřitelné a naprosto nerealistické plány, jak náhle zbohatnout a stát se zase respektovanou postavou šoubizu. Naposledy se rozhodl, že bude dělat promotéra naprosto neznámé, prý ale talentované skupině 5angels. Tak zaangažoval hitmakera Michala Davida, který měl napsat písně na jejich letní CD, které Pomeje propagoval pomalu už jako hotovou věc. Jenže se ukázalo, že David nepracuje zadarmo, řekl si o milion korun. Pomeje chvíli mlžil, neboť milion nemá a nikdy (míněno v posledních pěti letech) neměl, až situaci rozsekla sama skupina, která se povedeného manažera rychle zbavila. Co teď Jiří Pomeje bude dělat, je ve hvězdách, protože se svou manželkou, zpěvačkou Ivetou Bartošovou, se sice neoddělili od stolu a lože, ale pracovně se prý rozešli. A Iveta mimochodem, jako už asi po sto a osmé, se dává „dohromady“ na soukromé klinice v Bratislavě. Všeobecně se soudí, že jí tam opět přivedly prášky a alkohol, jimiž Iveta už léta „řeší“ své psychické problémy.

Iveta Bartošová a Jiří Pomeje

Řešení pro tuto dvojici je nasnadě: Iveta by měla zapomenout na soukromé a zkrášlovací kliniky a okamžitě se začít léčit u kvalitního psychiatra. Je jasné, že taková léčba by netrvala měsíce, ale roky. A teprve poté by mohla pomýšlet na pěvecký comeback, jen by jí už asi nikdo nenazýval popovou princeznou… A Pomeje? Co takhle si přiznat, že pečení holubi do úst obvykle nelétají, a najít si normální práci? Nebude to za miliony, ale Jiří pak bude konečně finančně soběstačný a nebude muset trapně záviset na příjmech svých žen (exmanželka Kuklová, manželka Bartošová).

2. Opět nic překvapivého, další manželský pár Mirka Čejková-Vítová a Marek Vít: Jak se řeší banální manželská hádka přes Blesk!

Populární moderátorka má buď neuvěřitelnou smůlu, anebo si vážně „umí vybrat“. Napřed zahodila skvělou práci na Nově a odešla za svým tehdejším manželem, golfistou Čejkou do Ameriky, aby se vzápětí za asistence médií bouřlivě rozvedla a hlavně popotahovala o alimenty v řádu statisíců, pak si vybrala „podnikatele“ Marka Víta, jenž to dopodnikal až do kriminálu. Tam se také vzali. Vít už je na svobodě a rodina je opět spolu. Co se tedy stalo? Blesk měl před pár dny bombastické titulky a la Čejková se opět rozvádí, Vít odchází z domova a tak podobně. Jak se posléze ukázalo, došlo u nich k banální hádce, nebo snad spíše nedorozumění o to, kdo vezme syna Čejkové na fotbalové utkání. Uprostřed výměny názorů zavolal redaktor Blesku. Patrně s nějakou banální otázkou. Sluchátko si vzal Vít a okamžitě do nejčtenějšího periodika roztroubil, že jeho manželství se právě ocitlo troskách. Což se už o den později ukázalo jako nesmysl.

Mirka Čejková a Marek Vít

Co s tím? Pokud panu Vítovi přijde normální svěřovat se se svými momentálními manželskými problémy, jež se ostatně najdou v každé rodině, novinářům, nám tedy ne. Pokud se potřeboval vykecat a postěžovat si (což je normální a běžné), doporučili bychom nějakého důvěryhodného kamaráda. Tohle už je úplná virtuální realita, kdy některé celebrity nejdou ani na nákup do Alberta, aby k tomu nepřizvali média…

3. Tentokráte prý už definitivní rozchod páru Hůlka – Vaňková: Prý si už nerozumějí. Ale musejí spolu vystupovat!

Dvojice muzikálových zpěváků Dan Hůlka a Šárka Vaňková ohlásila, že je konec. Prý definitivní (už poněkolikáté). Údajně si přestali rozumět. Bulvár pilně spekuluje o nevěrách Vaňkové, z níž vyrobil úplnou nymfomanku, která si prý vybírá partnery mezi svými kolegy z muzikálů. Svou troškou do mlýna přispěl i Sámer Issa, oblíbená to mediální figura, jenž gentlemansky prohlásil, že s Šárkou přišel o panictví v době SuperStar na hotelu. Kromě Issy to ale jsou jen drby typu „jedna paní povídala“, jimž se v bulváru říká „důvěryhodný zdroj z blízkosti dotyčného“.

Dan Hůlka a Šárka Vaňková

Co my na to? I kdybychom pominuli značný věkový rozdíl této dvojice, a zřejmě i inteligenční (Hůlka má řadu zájmů, zatímco Vaňková působí jako Barbína, to je ale opravdu jen letmý dojem), oba dva bezprecedentně porušili staré, osvědčené pravidlo: Co je v domě, není pro mě! A teď si to pěkně vyžerou. V muzikálu Baron Prášil spolu budou vystupovat ještě hodně dlouho. A ten, který se cítí opuštěný, se bude trápit. Což nepřispívá k dobrému ovzduší v divadle, ani k duševní pohodě zmíněné dvojice. Zde se jednoznačně doporučuje rozešlým milencům jít od sebe hodně, hodně daleko, dokud emoce nevyšumí.

4. Miro Šmajda: Zcela nepochopitelně opustil taneční show Let‘s Dance!

Přiznáváme rovnou, že zprávy o tomto excesu nejvíce sexy zpěváka, finalisty Česko Slovenská SuperStar, máme pouze z Blesku. A po pravdě, nejsme z toho moudří! Zpočátku bylo vše jasné. Miro kul železo, dokud je žhavé, a přijal nabídku slovenské Markízy do její taneční soutěže. Velmi rozumné rozhodnutí! Jednak hrál roli nepochybně slušný honorář, druhak Miro jistě ví, že stoprocentně platí „sejde z očí, sejde z mysli“. O účastnících nejrůznějších TV soutěží to pak platí ještě dvojnásob. Takže vystupovat další půlrok v prime time nejsledovanější slovenské televize, to je terno. Také se o Mirovi v této souvislosti často psalo, i u nás, v Čechách. A najednou krach! Miro Šmajda jen tak, mýrnix týrnix ze soutěže odstoupil. „Miro Šmajda odstoupil jen z vlastního rozmaru, který doteď nikdo nechápe. Šmajda žádný vážný důvod neuvedl, proto ho bude nyní podle smlouvy televize Markíza pokutovat, Šmajda prý vysolí na pokutě 3000 euro. „Takto jsem se rozhodl a mám na to právo,“ stál si za svými slovy ještě včera Miro Šmajda, který si však uvědomoval, že jeho čin nezůstane bez následků,“ napsal ve středu Blesk. „Je to moje svobodné rozhodnutí, takto to cítím. Nemusíme vůbec přistupovat k výsledkům. Tyto tři baby si to mnohem více zaslouží než já. Je to taneční show, nemůžu si nic nalhávat, je to tak. Děkuji za podporu," řekl prý Miro v přímém přenosu v neděli…

Miro Šmajda právě oznamuje své rozhodnutí odstoupit ze soutěže

Co na to Bulvár.cz: Spekuluje se, že Miro odstoupil, protože se bál, že jeho popularita ho dostane v soutěži dále, než ty, kteří sice lépe tančí, ale nejsou tak oblíbení mezi fanoušky. Tomu by nasvědčovalo i jeho vyjádření. Na stranu druhou: Ve stejné situaci byl v Česko Slovenské SuperStar a tam bojoval o své místo na slunci jako lev! Tento exces bychom jednoznačně řadili k momentálnímu výpadku. Ono se to nezdá, ale tisíckrát nic umořilo osla. Ještě loni v září jméno Miro Šmajda znalo jen pár jeho kamarádů z Košic a nyní je slavný ve dvou zemích. Což s sebou nese i značný mediální tlak. Možná pro Mira právě tuto neděli dopadla ta příslovečná poslední kapka do přeplněného poháru…

(zdroj: bulvar.cz)

Sdílej článek:
Autor: Anna Vančová

Doporučené články

Rubriky

Celebrity Zábava a video Cestování Příběhy a události Móda a zdraví Láska a vztahy

Keltské horoskopy

Přehled keltských horoskopů Dub   21. 3. (jarní rovnodennost) Topol   1. 5. – 10. 5. … Kaštan   11. 5. – 20. 5. … Jasan   21. 5. – 30. 5. … Habr   31. 5. – 10. 6. … Fíkovník   11. 6. – 20. 6. … Bříza   21. 6. (letní slunovrat) Jabloň   22. 6. – 2. 7. … Jedle   3. 7. – 13. 7. … Jilm   14. 7. – 24. 7. … Cypriš   25. 7. – 4. 8. … Cedr   15. 8. – 24. 8. … Borovice   25. 8. – 3. 9. … Vrba   4. 9. – 13. 9. … Lípa   14. 9. – 22. 9. … Oliva   23. 9. (podzimní rovn.) Líska   24. 9. – 2. 10. … Jeřáb   3. 10. – 11. 10. … Javor   12. 10. – 21. 10. … Ořešák   22. 10. – 31. 10. … Buk   21. 12. (zimní slunovrat)

Západní horoskopy

Přehled západních horoskopů Vodnář   21. 1. – 20. 2. Ryby   21. 2. – 20. 3. Beran   21. 3. – 20. 4. Býk   21. 4. – 21. 5. Blíženci   22. 5. – 21. 6. Rak   22. 6. – 22. 7. Lev   23. 7. – 22. 8. Panna   23. 8. – 22. 9. Váhy   23. 9. – 23. 10. Štír   24. 10. – 22. 11. Střelec   23. 11. – 21. 12. Kozoroh   22. 12. – 20. 1.

Čínské horoskopy

Přehled čínských horoskopů Krysa   1960, 1972, 1984 … Buvol   1961, 1973, 1985 … Tygr   1962, 1974, 1986 … Králík   1963, 1975, 1987 … Drak   1964, 1976, 1988 … Had   1965, 1977, 1989 … Kůň   1966, 1978, 1990 … Ovce   1967, 1979, 1991 … Opice   1968, 1980, 1992 … Kohout   1969, 1981, 1993 … Pes   1970, 1982, 1994 … Vepř   1971, 1983, 1995 …

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů