Šíp.deník.cz

Kordula Stropnická provokuje na TikToku: S kamarádkou natočila odvážné video

5 fotografií 5
Kordula Stropnická
Kordula Stropnická
Zdroj: Profimedia
Kordula Stropnická je sestrou Agáty Hanychové. Letos oslaví už sedmnácté narozeniny. Kordula Stropnická je milovnicí koní. I proto se v roce 2016 objevila před kamerou. Musela si totiž na poníka vydělat.
Sdílej článek:

Na populární sociální síti TikTok se postupem času začaly objevovat i děti dobře známých českých osobností. Poté, co si účet na oblíbené platformě založil například syn Romana Šebrleho, Štěpán, začala videa natáčet také Kordula Stropnická. A její tvorba okamžitě zapůsobila na ohromné množství uživatelů. 

Dcera Veroniky Žilkové a Martina Stropnického, Kordula, si ještě donedávna přísně střežila své soukromí. Rodiče na žádných společenských akcích nedoprovázela a nikterak aktivní nebyla ani na sociálních sítích. To se ale před časem změnilo. Kromě toho, že Kordula zazářila po boku své maminky na filmovém festivalu v Karlových Varech, začala být i vůči svým obdivovatelům podstatně sdílnější. 

Po Instagramu přišel TikTok

Nejdříve Kordula sdílela několik snímků na svém Instagramu, následně se ale přesunula na stále více populárnější sociální síť TikTok, na kterou uživatelé nahrávají nejrůznější videa. V těch pak jako podkres využívají nejrůznější audio. Kordula tak natočila například video, na kterém otevírá pusu na píseň Love You From a Distance od zpěvačky Ashley Kutcher.

Další video pak dcera Žilkové a Stropnického natočila se svou kamarádkou. Obě na něm leží na posteli a v jeden moment se na záznamu objeví pozadí jedné z nich, které je zachyceno v krátkých šortkách. 

Rebelka jako její sestra?

Zdá se, že se Kordula Stropnická nechce nadále skrývat a ve své tvorbě na sociálních sítích bude pokračovat. Vzhledem k obsahu zmíněného odvážného videa se však nabízí otázka, zda nebude Kordula pokračovat v rebelských šlépějích své starší sestry Agáty, která byla předtím, než se stala maminkou, často označována kvůli své lásce k večírkům a průšvihům českou Paris Hilton. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů