Šíp.deník.cz

Královna řeší další rozvod: Vévodkyně Camilla začala vydírat prince Charlese!

Že je v manželství prince Charlese a Camilly všechno ideální? Není. Budoucí král čelí největší krizi v manželství! Camilla podvádí manžela s jiným, což se doneslo až k britské královně Alžbětě II. Ta okamžitě začala jednat, zavolala právníkům a rozhodla o urychleném rozvodu. Chamtivá Camilla si je vědoma obrovské pravděpodobnosti, že po rozvodu neuvidí od královské rodiny ani penci, a tak vytasila zbraně hromadného ničení. Vévodkyně z Cornwallu se vyzbrojila nechutnými způsoby, jak svého muže i celou královskou rodinu potopit v případě, že nedostane půl milionu liber!

1 / 10
Princ Charles se bude zanedlouho znovu zpovídat ze smrti princezny Diany. A podle všeho to může poškodit i jeho matku...

Za tři roky se dost možná dočkáme nového krále Británie. Dvaadevadesátiletá královna Alžběta II. se rozhodla, že i přes svůj slib kralovat až do smrti z trůnu do tří let odejde a přenechá ho svému synovi, princi Charlesi. Ačkoliv se objevily zvěsti o překvapivé korunovaci prince Philipa, manžela Alžběty, královna chce dodržet protokol a královská koruna poputuje podle pravidel k nejstaršímu synovi.

V nové kontroverzní knize, popisující život prince Charlese, vyzradil autor Robert Johnson zběsilý Charlesův plán udělat ze své ženy Camilly královnu. Po posledním veleskandálu s fotografií, na které Camilla líbá a objímá zaměstnance, je vévodkyni jasné, že se s korunou i trůnem vedle svého manžela může rozloučit. Z rozvodu století se Camilla vynasnaží vytěžit maximum a po princi Charlesi požaduje 450 milionů liber. A když princ Charles nebude souhlasit, svede na budoucího krále smrt jeho předchozí ženy, princezny Diany. Že je to nesmysl? Camilla má šokující důkazy, jenž mohou zapříčinit rozpad britské monarchie!

Skandál zahýbačné Camilly

Camilla se těší, až se stane královnou.Zdroj: Profimedia.cz

#kapitola#

Nejneoblíbenější vévodkyně v historii britské monarchie se připravuje na soudní bitvu nevídaných rozměrů. Nedávno se za zdmi Buckinghamského paláce odehrál obrovský skandál. K těhotné Meghan Markle se dostala fotografie, na které Camilla líbá jakéhosi královského služebníka ze skotského statku, kam Camilla často jezdí.

Meghan si tuto jobovku nemohla nechat pro sebe. Zpráva putovala k princi Harrymu, ten se o tuto zprávu podělil se svým otcem. Princ Charles, zmatený, zoufalý a smutný to pověděl své matce. A královna Alžběta ihned rozhodla, že tohle manželství musí okamžitě skončit.

Ortel rozzlobené Alžběty

Královna AlžbětaZdroj: winto

Hejno právníků se na Camillu slétlo jako supi na rozkládající se mrtvolu. ,,Královna slíbila svému synovi, že ho od zhoubné Camilly do šesti týdnů osvobodí," prozradil zdroj blízký královské rodině.

Camilla to ovšem nemohla nechat jenom tak. Věděla, že pokud se s princem Charlesem rozvede, nedostane ani tu zlámanou grešli. Počkala si, až královna nebude střežit svého drahého syna jako oko v hlavě, a rozčileně vmetla svému manželi šokující podmínku: z rozvodu dostane od Charlese 450 milionů liber, nebo se svět dozví pravdu o smrti princezny Diany.

Odhalující deníky prince Charlese

Princ CharlesZdroj: Profimedia.cz

Tajný zdroj exkluzivně prozradil magazínu Globe konverzaci, kterou Camilla s Charlesem vedla. ,,Camilla se nebránila proti Charlesovi použít ten největší kalibr, který má, totiž smrt princezny Diany. Jeden večer se na něho utrhla a řvala, že četla jeho deníky, a když nedostane požadované peníze, všechno odhalí."

,,Camilla křičela ,Charlesi, vím, že jsi zabil Dianu, četla jsem tvoje deníky!', načež mu připomněla dvacet pět let starou vzpomínku, v níž se Charles obával, že se Diana vymkla kontrole a je potřeba ji zastavit. Když viděla hrůzu v Charlesově tváři, pokračovala: ,Jestli mi nezaplatíš, zničím tvou rodinu!'"

Kontroverzní smrt princezny Diany

Princezna DianaZdroj: winto

Charles a Diana se rozvedli rok před její smrtí. ,,Princ Charles na začátku devadesátých let pokládal jejich manželství za odsouzené k záhubě a přátelům tvrdil, že se musí rozvést," prohlašuje Rob Johnson ve své knize o princi Charlesi.

Několik let po smrti princezny Diany se objevily spekulace, že je Charles zapletený do katastrofické nehody své bývalé manželky. Žádné přesvědčivé důkazy ale nebyly předloženy, a jestli Camilla tvrdí, že takové důkazy má, můžeme pokládat princův osud za zpečetěný. 

Padne podle Milušky Bittnerové královská rodina?

Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů