Šíp.deník.cz

Jiří Krampol na tom není dobře: Sám na vše nestačí...

Herec Jiří Krampol jakožto semior musí poctivě dodržovat karanténu, ale čas v bytě teď tráví sám. Ženu má totiž stále v nemocnici. Zmožený věkem i nepříjemnou situací se dostal do bodu, kdy už potřebuje pomoct.

1 / 13
Jiří Krampol

Vládou vyhlášená celostátní karanténa je nepříjemná úplně pro všechny. Dodržovat ji musí každý, ale obzvlášť starší ročníky, které patří mezi ty nejvíce ohrožené.

„Mám obavy, protože mám blbé průdušky. Kdybych to čapl, mohlo by to být komplikované. Proto mě štvou lidi, kteří jdou bez roušky nebo se schází v hospodách. Na jednu stranu se strašně hlídáme a pak někdo takhle riskuje. Sám mám hadrovou i jednorázové roušky,“ svěřil se webu Expres.cz Krampol.

Hana Krampolová je stále v nemocnici

Vyhublá Hana Krampolová se po příletu do Tuniska v rámci soustředění soutěže Muž roku jevila jako přízrak a od první večeře, které se účastnila spolu s Dádou Patrasovou, Zuzanou Bubílkovou nebo Katkou Kornovou, ji už nikdo neviděl.Zdroj: Profimedia.cz

Bojuje tam se svými démony

Hana Krampolová před Vánoci špatně došlápla na poslední schod v domě, uklouzla a zlomila si nohu. Zdroj: Šíp PLUS

Nejhorší pro něj je, že je na všechno úplně sám. Hana Krampolová je totiž mimo domov. „Manželka je stále v nemocnici. Bylo jí asi smutno po vnoučatech a doufám, že i po mně. Je to absurdní, ale myslel jsem si, že se ona bude starat o mně, ale je to naopak,“ řekl herec v pořadu TV Nova Život ve hvězdách.

Hospitalizována byla ještě před Vánoci a od té doby tam je. „Psychicky ji dávají dohromady, jí, nekouří, tedy kouří dvě cigarety denně. Nevím já ani doktoři, kdy ji pustí domů. Bojí se, aby se to nevrátilo. Přece jenom byla tři roky závislá na prášcích. Kvůli zranění brala prášky na bolest a na spaní,“ uvedl pro Expres.cz.

Krampol se o sebe musí starat sám

,Manželka komunikovala naprosto v pořádku, jen si stěžovala, proč jsem ji tam dal,' popisuje Krampol návštěvu manželky. Soutěž Muž roku by její náhlá hospitalizace neměla nijak ohrozit.Zdroj: Profimedia.cz

Pomáhá mu jeho kamarád

Jiří KrampolZdroj: Profimedia

Sotva řekl, že neumí žít sám, už je k tomu zase donucen. Musí si navíc hlídat finance, protože příliš úspor nemá. „Já moc neutratím. Kupuju si jenom jídlo. Blbá je ta činže, ta je vysoká. Dlouho bych to nevydržel. Našetřeno moc nemám,“ přiznává Krampol.

„Jsem doma, chodím dvakrát denně na procházky na nábřeží. O jídlo se mi stará kamarád, který mi vaří. Já si někdy taky uvařím, něco si koupím, cvičím. Snažím se číst, koukám na televizi. Snažím se to přežít. Je to hrozný. Strašná otrava. Přes den to jde, ale večer je to horší. Bývám do půlnoci, do půl jedné vzhůru,“ popisuje herec realitu všedního dne.

Herec je vzhůru dlouho do noci

Podle Jiřího Krampola se manželce udělalo špatně a následující dva dny ji omlouval. Krampol zpočátku mluvil o nechutenství a přehřátí organismu, plnou pravdu o stavu své manželky však prozradil až nyní.Zdroj: Profimedia.cz

Na závěr Krampol vysvětlil i příčinu Hančina pobytu v nemocničním zařízení. „Hanka je v nemocnici. Byla tam s vředem, ale bohužel ji shodili z postele a zlomila si stydkou kost a nemohla chodit. Teď se naštěstí už trošku plouží. Nemůžu ji ani navštěvovat. Už jsem ji tři měsíce neviděl,“ uvedl.

„Volám jí ale každý den. Je tam zavřená, nesmí nikam chodit, musí být na pokoji,“ dodal Krampol. Když si Hanku kdysi bral, chtěl, aby se o něj později starala. Je mezi nimi přeci jen více než dvacetiletý rozdíl. Nicméně k tomu zřejmě nikdy nedojde.

Herec se o manželku stará několik let

Uznávaný herec Jiří Krampol si takhle důchod vážně nepředstavoval. Místo toho, aby si s manželkou užíval 'podzim života', musí se o ženu starat a tahat ji ze dna.Zdroj: Profimedia.cz

Kdy už se mu Hanka vrátí domů?

Krampolová a Jiří KrampolZdroj: profimedia

Herec už se na ni těší

Jiří KrampolZdroj: Profimedia.cz

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů