Šíp.deník.cz

Krásná neteř Jaromíra Jágra Pavlína: DRSNÉ HÁDKY s Veronikou Kopřivovou?

Sexy bloggerka Pavlína Jágrová má nejen slavné příjmení, ale také talent. Sice ne na hokej jako její hvězdný strýc Jaromír Jágr, ale dokáže vynikat v oboru módy a designu. A její slavný příbuzný je na ní více než pyšný. S Jardou má skvělý vztah, ale jak to má s jeho přítelkyní Veronikou Kopřivovou? Našla si k ní cestu?

1 / 18
Našla si Pavlína k Veronice cestu?

Hokejista je s modelkou šťastný.Zdroj: Instagram

Slavná bloggerka Pavlína Jágrová nepotřebuje ani slavného strejdu k tomu, aby se dostala na špici ve svém oboru. Vždycky snila o tom, že bude pracovat s módou, designem a nábytkem. A pomalu se jí sny plní.

Krásce se nebývale daří, ale chtěla by na sobě pořád pracovat a zdokonalovat.

Pavlína má se strejdou skvělý vztah.Zdroj: Facebook.com

Po tom, co dokázala prorazit se svým blogem o módě, se teď pustila do navrhování designového nábytku. Dokonce by si troufla na to vybavit strejdovi nový byt, který si v Praze na „stará kolena“ koupil. Jestli nabízenou pomoc milované neteře, ukáže až čas. Nebo snad názor jeho přítelkyně Veroniky Kopřivové?

Pavlína by chtěla strejdovi pomoci, ale ne za každou cenu.

Je to kočka.Zdroj: Instagram

Pavlína má sice cit pro design a detail, sama i sobě navrhovala celý byt, ve kterém bydlí. Ale ráda by pomohla klidně i Jaromírovi. Ale lze předpokládat, že když na to kývne, bude se muset radit s Veronikou, nebo to dokonce přenechat celé jen jí.

Sexy Pavlína má svou hrdost a do své práce by si nechtěla nechat mluvit.

Má co ukazovat.Zdroj: Instagram

Bývalá modelka se totiž netají tím, že všechno, co se hokejisty týká, má ráda sama pod kontrolou. Proto by se nebylo čemu divit, kdyby i výbavu jeho bytu, ve kterém se samozřejmě vidí i ona sama, zařizovala jen ona.

Pavlína se ale Jardovi do soukromí motat nechce. Sama je teď totiž konečně šťastná a chce si plnými doušky svůj vztah užívat.

Pavlína ví, jak na sebe upozornit.Zdroj: Instagram

Luxusní byt v nejdražším mrakodrapu na pražském Pankráci čeká na to, až se ho ujme nějaká ženská ruka. Bude to ta Pavlínina, nebo nakonec dá na Verčiny rady, i když není odborník? Láska je mocná čarodějka a dokáže zaslepit každého.

Pavlína v minulosti radila Jaromírovi třeba s módou. Bude to tak i s nábytkem?

Se svým strejdou má Pavlína velmi blízký vztah.Zdroj: Profimedia.cz

Je poznat, že to bývalá finalistka Miss s hvězdou ledové plochy dokáže a má ho omotaného kolem prstu. Nebude teda Pavlínu chtít vystrnadit s Jaromírovy blízkosti, aby jim nemluvila do toho, jak by měli vybavit hnízdečko lásky?

Jaromír může být nechtěně mezi dvěma mlýnskými kameny.

Jarda se na svou bývalku určitě rád podívá.Zdroj: Facebook.com

O tom a ještě víc se budeme dnes s Pavlínou bavit v živém rozhovoru, kde nám známá bloggerka prozradí nejen to, jak se dá blogování živit, ale také tím, jaký vztah má se slavným strejdou a jeho možné budoucí manželce Veronice.

Veronika říká, že si jeho rodinu naklonila na svou stranu, tak jsme zvědaví, jak to vidí sama Pavlína.

Jarda měl i přes přítomnost slavných krasavic oči jen pro Veroniku.Zdroj: Profimedia.cz

Jestli chcete livestream se sympatickou plavovláskou vidět, sedněte si v půl 4 k počítači, nalistujte facebookové stránky „Lucie, postrach celebrit“ a „Magazín Šíp“ a můžete v přímém přenosu vidět, co všechno krásná Pavlína prozradí.

Takže v půl 5 se na vás dnes v přímém přenosu těšíme!

Se strejdou má Pavlína Jágrová hodně blízký vztah.Zdroj: Facebook.com

Více drbů ze života slavných uvidíte v tomto videu:

Zdroj: šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů