Šíp.deník.cz

Aneta Krejčíková radí, jak na lepší milování, její rada vám přijde vhod

4 fotografií 4
Aneta Krejčíková
Aneta Krejčíková
Zdroj: Profimedia
Aneta Krejčíková s kolegyněmi z nekonečného seriálu Ulice. Aneta Krejčíková se proslavila jako Gábina Pumprová v seriálu Ulice. Aneta Krejčíková má spousty obdivovatelů. Aneta Krejčíková v muzikálu Sugar!
Sdílej článek:

Aneta Krejčíková je známá tím, že dokáže mluvit o velmi intimních tématech. Před rokem například popsala, jak prožívala porod dcery do vody. Nedávno šla herečka ještě dál a upozornila na posilování pánevního dna u žen. 

Oblíbená herečka opravdu nepatří k ženám, které by se nějak přehnaně styděly. Krejčíková se bez problémů svlékne do spodního prádla nebo otevřeně píše o svojí periodě. V jednom z posledních příspěvků zase vysvětluje, jak má pravidelné posilování pánevního dna zázračné účinky na ženský organismus a výrazně zlepšuje kvalitu milování. 

Řekl mi o tom partner

"O tom, že bych měla posilovat svaly pánevního dna, jsem se dozvěděla až tak před pěti lety od svého nynějšího partnera, který je sportovec. Zarazilo mě, že se o tom nemluví, neučí, neví…," začala svůj proslov Krejčíková, která je zasnoubená s tělocvičkářem Ondřejem Rančákem. 

Aneta zároveň nabádá ženy a dívky, aby pánevní dno poctivě procvičovaly. "Holky, posilujte pánevní dno. Nejen že to funguje jako prevence proti inkontinenci nebo jen jako posílení ochablých svalů po těhotenství a porodu, ale odráží se to i na podpoře břišního svalstva, tedy držení těla, a v neposlední řadě, což můžu potvrdit, to radikálně zvýší Vaše prožitky při milování," radí zkušeně Krejčíková. 

Je super, že o tom píšete

Vnadná herečka na fotce pózuje v sexy krajkovém prádle a kolem sebe má několik erotických pomůcek. Není divu, že její post vzbudil pozornost nejen u fanynek, ale také u mužů. "Jste krásná ženská a působíte velmi přirozeně. Je super, jak dokážete, psát a mluvit otevřeně o věcech, které jsou pro většinu žen tabu," ocenil jeden ze sledujících. "Tolik posilujících hraček. Zábava ne celé dopoledne," přidal se další obdivovatel dvojsmyslně.

Aneta je sexy a moc dobře to o sobě ví. Navíc se nebojí mluvit prakticky o čemkoli. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů