Šíp.deník.cz

Kristýna Leichtová: Rozchod po sedmi letech!

Leichtová nedávno přiznala, že ji jako dvanáctiletou znásilnili.
Leichtová nedávno přiznala, že ji jako dvanáctiletou znásilnili.
Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Herečka Kristýna Leichtová opustila přítele. Po sedmiletém vztahu se rozešla s hvězdou novácké Ulice Štěpánem Benonim. „Kristýna dlouhodobě nebyla spokojená. Štěpán jí nedával to, co by si ona přála,“ prozradila Kristýny kolegyně z branže.

Bolestivý. Tak by se dal nazvat rozchod Kristýny Leichtová a Štěpána Benoniho. Vztah trval sedm let a oba žili v jedné domácnosti. „Byt to sice byl Štěpánovy babičky, Kristýna do něj ale dost investovala. Přesto však ni bylo její ěstí důležitější,“ tvrdí její kamarádka. Iva ze sitcomu Comeback ovšem dlouho sama nezůstala.


I když je teprve čerstvě rozešlá, už je prý zase bezhlavě zamilovaná. „Seznámila se s ním už během vztahu se Štěpánem, který se snažila dlouho zachránit. Ten s ní ale nikam nechodil a Kristýnu nebavilo žít důchodcovský život,“ vysvětluje náš zdroj.

„V podstatě je to Štěpánova chyba. Kdyby ji aspoň čas od času někam vzal, byli by spolu,“ tvrdí. Leichtová prý ale byla věrná do posledního dne. „Chtěla se s ním rozejít až po Vánocích, ale nešlo to. Se Štěpánem tak trávili konec už roku každý sám,“ ukončila kamarádka.

JAN NOVÁK

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů