Šip.deník.cz

Kytarista skupiny Tokio Hotel se porval s fanynkou!

Kytarista skupiny Tokio Hotel Tom Kaulitz
Kytarista skupiny Tokio Hotel Tom Kaulitz
Zdroj: Archiv
Sdílej článek:

Kytarista populární německé skupiny Tokio Hotel Tom Kaulitz musí zaplatit 1000 eur (téměř 26 000 korun) nějaké dobročinné organizaci či instituci kvůli loňské potyčce s fanynkou. Rozhodl o tom obvodní soud v Hamburku. Kaulitzovo trestní stíhání ale zastavil. Kapela Tokio Hotel vystoupí 15. března v Praze.

Dvacetiletý Tom Kaulitz je dvojčetem zpěváka kapely Tokio Hotel Billa. Vyše

třovatelé se o kytaristu zajímali kvůli podezření z ublížení na zdraví. Loni v dubnu se totiž u benzínové pumpy střetl s fanynkou a zranil ji v obličeji.

Žena policii řekla, že muzikanta poznala a chtěla ho vyfotit. Tom po ní hodil zapálenou cigaretu. Ona ji pak uhasila o čelní sklo jeho auta. Vyústilo to ve rvačku, po níž dívka podala trestní oznámení.

Soud stíhání zastavil a udělil Kaulitzovi pokutu 1000 eur, kterou má dostat nějaké prospěšné zařízení.

Dříve se objevily v médiích zprávy o tom, že se státní zástupce chystá hudebníka obžalovat právě za ublížení na zdraví. Manažer kapely tehdy uvedl, že ani Tom, ani jiný člen kapely by na ženu nikdy ruku nevztáhli.

Populární mladíci mají zástupy fanynek. Některé z nich je prý pronásledují a vyhrožují jim, takže hudebníci museli několikrát změnit bydliště.

Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů