Šíp.deník.cz

Rakovina mu zabíjí ženy: Ladislav Frej přišel o partnerku, chtěl si ji vzít

Nikdy nebyl úplně věrným typem muže, ale vždy se vracel domů za ženou, se kterou žil. Milenek mu prošlo postelí požehnaně a přitom měl vážné vztahy s opravdovými kráskami. Jeho poslední partnerkou, se kterou plánoval svatbu, byla Gabriela Mrkvicová. Ta však podlehla rakovině a nebyla zdaleka jediná z jeho životních partnerek, jež se to stalo.

1 / 13
Ladislav Frej

Oženit se měl už popáté. Gábina však v šestapadesáti zemřela na rakovinu slinivky. Zkroušený Ladislav Frej se nyní možná chtěl opravdu usadit. Sám se dříve nijak netajil tím, že závazky nebyly nic pro něho. „Nedokázal jsem si pomoci a chodil jsem pořád po záletech. Byl jsem bezstarostný bohém,“ řekl dle webu NašeHvězdy.cz.

První manželka po jeho eskapádách utekla do Švýcarska a zakázala mu, aby se stýkal se svým synem. Posléze začal Frej žít s Gabrielou Wilhelmovou. V roce 2002 zemřela na rakovinu. Herec tvrdí, že jí do poslední chvíle byl oporou. Po smrti Wilhelmové potkal Evelynu Steimarovou, maminku Aničky Polívkové, a začal žít s ní.

Ladislav Frej přišel o milovanou Gábinu

Ladislav Frej (72) – Gábina Mrkvicová (49)Zdroj: archiv, Profimedia, Šíp

Stejně jako s předchozí ženou se s ní Frej snažil o dítě, ale nebylo jim dopřáno. Po roce ztroskotalo i tohle manželství.

Pro Freje byl asi nejzásadnější vztah s Věrou Galatíkovou, se kterou měl dceru Kristýnu. Galatíková později podlehla rakovině prsu. Jednou z jeho milenek měla být údajně i Jana Šulcová, jenž ho později pomluvila.

Frej byl vždycky lamač dívčích srdcí

Ladislav Frej chce začít znovu.Zdroj: Šíp

„Trápil manželku Věru Galatíkovou. Když onemocněla rakovinou, žil s Martou Vančurovou. Jakmile se to dozvěděl, vrátil se sice domů, ale stejně byl s Martou. Věra to věděla a to mi připadalo hrozné,“ svěřila se Šulcová dle Expresu.

Galatíková a Vančurová spolu o Freje soupeřily. Herec nakonec zůstal s Galatíkovou do té doby než zemřela. Rakovinou onemocněla i Vančurová, která nad ní však vyhrála.

Frej s Věrou Galatíkovou

Věra Galatíková si užila Velikonoce se svou rodinou. Zleva syn Ladislav, Věra, dcera Kristýna a manžel Ladislav Frej.Zdroj: Archiv

Frej se po všech strastech zamiloval do Gabriely Mrkvicové, se kterou chtěl stvrdit jejich lásku sňatkem.  „Že mi slezly vlasy, to bylo to poslední, co mi vadilo. Chemoterapie fakt nikomu nepřeju, bylo to dost hrozný období,“ svěřila se tehdy o své zákeřné nemoci Blesku Mrkvicová.

Ještě týden před její smrtí stál Frej na jevišti divadla a věřil, že to jeho drahá přežije. Snažil se jí pomáhat ze všech sil. O jejím stavu však nikdy nemluvil. Webu super.cz jen prozradil, jak tráví volný čas.

Jeho milenkou byla i Jana Šulcová

I ve svém věku má Jana Šulcová obrovské pracovní nasazení.Zdroj: Šíp

„Když je ta možnost, tak nejlépe trávím léto na své zahradě se svými psy. Přijdu po zkoušce, natáhnu se do lehátka a koukám do zeleně a do nebe a odpočívám,“ řekl Frej. V současné době je jasné, že bude muset zařizovat pohřeb a uctít tak památku své milé.

Herec věděl jak na ženy

Ladislav FrejZdroj: Profimedia

Nemohl jim odolat

Ladislav FrejZdroj: Šíp

Otočil se za každou sukní

Ladislav FrejZdroj: Šíp

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů