Šíp.deník.cz

Ladislav Frej: Televizní TRAPAS před národem! Co se stalo?

Herec si svou partnerku vzal pouze „nanečisto“.
Herec si svou partnerku vzal pouze „nanečisto“.
Zdroj: TV Barrandov
Sdílej článek:

Dobrý vtip, nebo spíš pořádný trapas? Ladislav Frej (73) si po dlouhých letech váhání konečně stoupl před oltář se svou přítelkyní Gabrielou Mrkvicovou (50). Všechno ale nakonec bylo trochu jinak.

Ladislav Frej měl velké štěstí, že před lety potkal ve své oblíbené restauraci servírku Gábinu. Dokázala zaplnit prázdné místo po hercově zesnulé ženě Věře Galatíkové a naplno se oddat muži, který se jí navíc podle jejích vlastních slov do té doby nelíbil ani jako muž, ani jako herec. Pověstná jiskra ale nakonec přeskočila a páru to klapalo, a to i přesto, že spolu partneři dlouhá léta nebydleli v jednom domě a vídali se jen párkrát v týdnu.

A už před lety se také mluvilo o svatbě, která pro Gábinu hodně znamenala. Dosud totiž nebyla vdaná. Svého přítele ale k oltáři nedotlačila, protože jemu se do už páté svatby nechtělo.

Zdálo se, že láska tak pokvete jen na psí knížku a herce nic nedonutí k tomu, aby své rozhodnutí změnil. Jenže osud začal úřadovat a Gábina před časem onemocněla rakovinou prsu. Pro oba partnery to bylo velmi těžké a bolestné období, které je ovšem nakonec ještě více semklo. A právě v té chvíli zřejmě začal v hercově hlavě hlodat červíček, který ho donutil přemýšlet o tom, jestli si svou milou skutečně nevezme.
A pak to přišlo. Dlouhé bílé šaty, oblek, příbuzní v roli svědků. V jubilejním stém dílu pořadu Sejdeme se na Cibulce na televizi Barrandov si Ladislav a Gábina řekli své ano a dokonce si vyměnili prsteny. „A z jednoho mám obzvláště radost, a to že se nám podařilo dostat Ladislava Freje před oltář," řekl moderátor Aleš Cibulka. Vše ale mělo jeden háček.

Obřad nebyl skutečný, ale jednalo o „svatbu nanečisto", která samozřejmě není platná. Otázkou tak je, proč se seriózní herec, jakým je Ladislav Frej, dobrovolně propůjčil k takové televizní šarádě a jestli takovým činem vztahu s Gábinou spíše neublížil. Není totiž jisté, že se herci bude po takové komedii ještě chtít do skutečné veselky, kterou by své přítelkyni skutečně dokázal, že ji miluje. Možná by ale bývalo stačilo, kdyby vše nebylo vymyšlené jen pro pomíjivý úsměv diváka, ale Ladislav Frej by si svou lásku skutečně přímo během natáčení vzal. Že to jde, dokázali před lety i Linda Finková a Richard Genzer, kteří se doopravdy vzali v pořadu Hogo Fogo. Gábina Mrkvicová si ale na svou vysněnou skutečnou svatbu bude muset ještě počkat. A možná dost dlouho…

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů